Tagasi otsingule
Prantsusmaa – Hoonete ehitustööd – Passation d’un Contrat de Promotion Immobilière (CPI) pour la restructuration du campus de TBS EDUCATION sur le site d’Entiore
Pouvoir adjudicateur: SCI Arcole Immatriculée au RCS de Toulouse sous le numéro 879 677 417 Domiciliée 1, place Jourdain 31068 Toulouse Mandataire du maître d'ouvrage: Toulouse Business School Immatriculée au RCS de Toulouse sous le numéro 817 517 394 Domiciliée 1, place Alphonse Jourdain 31000 ToulousePrantsusmaaAvaldatud 03. märts 2026
Tähtaja ei antudKirjeldus
Võistluslik dialoog kinnisvara protseduuri (KPP) lepingu sõlmimiseks TBS EDUCATION kampuse ümberkorraldamiseks Entiore asukohas
CPV koodid
Building construction workArchitectural and related servicesEngineering services
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.PrantsusmaaMotorway construction worksTähtajaks on 28 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorsePrantsusmaaConstruction workTähtajaks on 14 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-OuestPrantsusmaaRefurbishment workTähtajaks on 25 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de VauclusePrantsusmaaSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workTähtajaks on 39 päevaAvaldatud 02. sept 2026