Otsi tellimusi
Salvesta otsingAndmeallikas: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-ala ülepiirangutega tellimused.
Otsing hõlmab hanke nimetust, kirjeldust ja hankija nime.
57 pakkumist leitud
Görögország – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30/2026
Γ. Ν. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ''ΘΡΙΑΣΙΟ''KreekaPaper sterilisation pouches or wrapsTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Görögország – Gyógyászati készletek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΣΠΑ 2021-2027 ΥΠΟΕΡΓΑ 1 ΕΩΣ 16
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣKreekaMedical kitsOperating tablesIncubatorsTähtajaks on 44 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"KreekaMedical equipmentsTähtajaks on 44 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Görögország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"KreekaElectro-encephalographsSurgical laserDiagnostic devicesTähtajaks on 40 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Görögország – Endoszkópiás és endosebészeti készülékek – «Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού του Νοσοκομείου Θείας Πρόνοιας «Η ΠΑΜΜΑΚΑΡΙΣΤΟΣ»
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΙΑΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ «Η ΠΑΜΜΑΚΑΡΙΣΤΟΣ»KreekaEndoscopy, endosurgery devicesX-ray devicesBiomedical equipmentTähtajaks on 35 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Görögország – Kötszerek – Δ.21/2025 (Επαναληπτικός)
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝKreekaDressingsMedical gauzeTähtajaks on 21 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Görögország – Szívkoszorúér-protézisek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ¨"ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΩΝ ΕΝΔΟΠΡΟΘΕΣΕΩΝ¨"
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"KreekaCoronary endoprosthesesTähtajaks on 40 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Görögország – Orvosi fogyóeszközök – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 26/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΗΣ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑΣ με αντικείμενο την προμήθεια υγειονομικών υλικών για την κάλυψη αναγκών της Ειδικής Μονάδας Χημειοθεραπείας της Παν/κης Ογκολογικής Κλινικής και της Πανεπιστημιακής Κλινικής Ακτινοθεραπευτικής Ογκολογίας του Π.Γ.Ν.Α.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣKreekaMedical consumablesMedical needlesSurgical glovesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Görögország – Anesztéziai készülékek – Αρ. Διακήρυξης 010/2026
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥKreekaAnaesthesia devicesX-ray fluoroscopy devicesTähtajaks on 33 päevaAvaldatud 27. aug 2026
Görögország – Szívbillentyű – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΠΡΟΣΘΕΤΙΚΩΝ ΑΟΡΤΙΚΩΝ ΒΑΛΒΙΔΩΝ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"KreekaCardiac valveTähtajaks on 40 päevaAvaldatud 27. aug 2026
Görögország – Dializáló szűrők – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΗΣ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑΣ με αντικείμενο την προμήθεια φίλτρων τεχνητού νεφρού, για την κάλυψη των αναγκών της Μονάδας Τεχνητού Νεφρού του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣKreekaDialysis filtersTähtajaks on 26 päevaAvaldatud 26. aug 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο Διαγνωστικής & Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν.Αλεξανδρούπολης», με κωδικό ΟΠΣ 6056564 που είναι ενταγμένη στο Πρόγραμμα «Ανατολική Μακεδονία, Θράκη 2021-2027.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣKreekaMedical equipmentsMiscellaneous medical devices and productsTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 26. aug 2026
Görögország – Laboratóriumi reagensek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ
Γ.Ν.Α. "ΛΑΪΚΟ"KreekaLaboratory reagentsTähtajaks on 33 päevaAvaldatud 25. aug 2026
Görögország – Laboratóriumi reagensek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΚΥΤΤΑΡΑΦΑΙΡΕΣΗΣ SPECTRA OPTIA ΤΗΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ
Γ.Ν.Α. "ΛΑΪΚΟ"KreekaLaboratory reagentsTähtajaks on 33 päevaAvaldatud 25. aug 2026
Görögország – Kémiai reagensek – Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων προμήθειας Αντιδραστηρίων Παρασκευαστικών Χρήσεων με παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Α.Ν.Θ. ΘΕΑΓΕΝΕΙΟΥ
ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΘΕΑΓΕΝΕΙΟ"KreekaChemical reagentsTähtajaks on 34 päevaAvaldatud 25. aug 2026
Görögország – Laboratóriumi reagensek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ
Γ.Ν.Α. "ΛΑΪΚΟ"KreekaLaboratory reagentsTähtajaks on 33 päevaAvaldatud 25. aug 2026
Görögország – Páciensfigyelő rendszerek – 83/2026
ΠΓΝΘ ΑΧΕΠΑKreekaPatient-monitoring systemTähtajaks on 64 päevaAvaldatud 25. aug 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ Β΄ΒΑΘΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣKreekaMedical equipmentsTähtajaks on 47 päevaAvaldatud 25. aug 2026
Görögország – Laboratóriumi reagensek – Προμήθεια αντιδραστηρίων για τη διάγνωση του Καταρροϊκού Πυρετού και της ασθένειας του Δυτικού Νείλου
Υπουργείο Αγροτικής Ανάπτυξης και ΤροφίμωνKreekaLaboratory reagentsTähtajaks on 21 päevaAvaldatud 24. aug 2026
Görögország – Kémiai reagensek – ΧΗΜΙΚΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ (ΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΡΤΑΣKreekaChemical reagentsTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 24. aug 2026