Takaisin hakua
Szlovákia – Munkásvédelmi cipő – Pracovná a bezpečnostná obuv
Železnice Slovenskej republikySlovakiaJulkaistu 01.9.2026
29 päivää jäljelläKuvaus
Predmetom zákazky s názvom „Pracovná a bezpečnostná obuv“ je dodávka tovaru – pracovnej a bezpečnostnej obuvi pre potreby zamestnancov obstarávateľa v rámci plnenia povinnosti obstarávateľa v zmysle ust. zákona č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytovať zamestnancom potrebné účinné osobné ochranné pracovné prostriedky. Bližší opis predmetu zákazky tvorí prílohu č. 2 a č. 9 týchto súťažných podkladov.
CPV-koodit
Protective footwearSpecial footwear
Asiakirjat & lähetys
AI-yhteenveto
Kirjaudu sisään AI-yhteenvetoonContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Szlovákia – Vállalati ruha – Uniformy
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosťSlovakiaCorporate clothingGarmentsOccupational clothingEi eräpäivää annettuJulkaistu 25.3.2026
Görögország – Pulóver – Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣKreikkaPulloversEräpäivä 33 päivässäJulkaistu 01.9.2026
Spanyolország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Adquisición y suministro de uniformidad destinada a los integrantes de la Unidad de Intervención Policial y Unidad de Prevención y Reacción.
División Económica y Técnica (Cuerpo Nacional de Policía)EspanjaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesEräpäivä 98 päivässäJulkaistu 01.9.2026
Észtország – Hátizsák – Kotid
Politsei- ja PiirivalveametViroRucksacksEräpäivä 15 päivässäJulkaistu 01.9.2026