Takaisin hakua
Tämä tarjous on vanhentunut.
Görögország – Hús – Διακήρυξη 05/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούKreikkaJulkaistu 27.5.2026
Eräpäivä on ohitettuKuvaus
Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την προμήθεια κρεάτων και πουλερικών για κάλυψη των αναγκών των Μονάδων και των Στρατιωτικών Εκμεταλλεύσεων της XII Μ/Κ ΜΠ, πλην αυτών που υποστηρίζονται από το ΚΕΜΣ Διδυμοτείχου και της ΤΔ 41 Μ/Κ ΣΠ
CPV-koodit
MeatPoultryVealPorkLamb and muttonChickensTurkeysBovine meat
Asiakirjat & lähetys
AI-yhteenveto
Kirjaudu sisään AI-yhteenvetoonContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Görögország – Kórházi készételek – ΣΙΤΙΣΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣKreikkaHospital mealsEräpäivä 55 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Görögország – Készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΤΙΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟ ΕΤΟΣ 2026-2027
ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥKreikkaPrepared mealsEräpäivä 35 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Görögország – Hús – Διακήρυξη 06/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούKreikkaMeatChickensTurkeysEräpäivä 35 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Görögország – Iskolai készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΤΩΝ 2026-2027, 2027-2028 και 2028-2029
ΔΗΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣKreikkaSchool mealsEräpäivä 39 päivässäJulkaistu 02.9.2026