Kreikka – Ravintola- ja tarjoilupalvelut – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΣΤΙΑΣΗΣ (ΤΡΑΠΕΖΟΚΟΜΙΑ)» ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΑ ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ- ΑΜ. ΦΛΕΜΙΓΚ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΟΜΩΝ ΑΥΤΟΥ ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ: 599.116,22 € (πλέον ΦΠΑ) ΓΙΑ ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΝΟΣ (1) ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΤΟΥΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΘΕΙΣΑΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 599.116,22 € (πλέον ΦΠΑ) ΗΤΟΙ ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1.198.232,44
Kuvaus
HUOM. EUROOPAN UNIONIN JULKISET HANKINTOILMOITUKSET
Julkaisija: EUROOPAN UNIONIN JULKISET HANKINTOILMOITUKSET
Julkaisun tunnus: 2023/S 200-523508
Julkaisupäivä: 24/10/2023
Julkaisun tyyppi: Julkaisu
Julkaisun kieli: Kreikka
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun asia: Julkinen kilpailutettu hankinta
Julkaisun as
CPV-koodit
Asiakirjat & lähetys
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Görögország – Szállodaipari szolgáltatások – Ανάθεση της παροχής υπηρεσιών υλοποίησης των ταξιδίων εξοικείωσης που διοργανώνει ο ΕΟΤ για χρονικό διάστημα ενός (1) έτους με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής (χαμηλότερο διαχειριστικό κόστος)
ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥKreikkaHotel servicesHire of passenger cars with driverHire of buses and coaches with driverEi eräpäivää annettuJulkaistu 27.8.2026
Görögország – Élelmezési szolgáltatások egyéb vállalatok és intézmények számára – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑ ΓΕΥΜΑΤΑ CATERING CPV: 55523000-2, ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣKreikkaCatering services for other enterprises or other institutionsEräpäivä 17 päivässäJulkaistu 16.8.2026
Görögország – Ételfelszolgálási szolgáltatások – Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών διανομής γευμάτων στο Γ.Ν.Α. «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ»
Γενικό Νοσοκομείο Αθηνών «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ»KreikkaMeal-serving servicesEräpäivä 3 päivässäJulkaistu 02.8.2026
Görögország – Élelmezési szolgáltatások – Provision of Third-Party In-Flight Catering Ramp Handling Services to Airport Users
Athens International Airport S.A.KreikkaCatering servicesEi eräpäivää annettuJulkaistu 09.3.2026