Takaisin hakua
Espanja – Ajoneuvojen tankkauspalvelut – Contrato para la prestación del servicio en régimen de concesión de gestión y explotación de las áreas de servicio de Montcada en la via C-33 y La Tordera en la via C-32
Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SAU (CIMALSA)EspanjaJulkaistu 29.4.2026
Ei eräpäivää annettuKuvaus
Palveluiden hallinnointi ja hyödyntäminen Montcadan palvelualueilla C-33-tiellä ja La Torderan palvelualueilla C-32-tiellä (kaksi lottia) palvelujen myöntämisestä vapaamaksullisessa palvelu- ja varausjärjestelmässä. Tämä on tulojen sopimus, joten ei sitouduta menojen suhteen. Ehdotuksessa ei ole menojen rajoitusta. Sopimuksen vähimmäis- ja maksukohde CIMALSAn saama vuotuinen kiinteä vuokrakorvaus. Kaikki dokumentit on saatavilla espanjaksi.
CPV-koodit
Vehicle refuelling services
Asiakirjat & lähetys
AI-yhteenveto
Kirjaudu sisään AI-yhteenvetoonContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SAEspanjaStorage and warehousing servicesEräpäivä 28 päivässäJulkaistu 01.9.2026
Spanyolország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Servicio de instalación en la vía pública de carteles, y montaje de colegios electorales, correspondientes a procesos electorales regidos por la Ley Orgánica de Régimen Electoral General
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaEspanjaCargo handling and storage servicesRoad transport servicesSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesEräpäivä 26 päivässäJulkaistu 31.8.2026
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – SERVEI D’EMMAGATZEMATGE, CUSTÒDIA, TRANSPORT DE LES HISTÒRIES CLÍNIQUES (HHCC) PASSIVES I ACTIVES I LA DIGITALITZACIO DE MICROFILMS DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI DE BELLVITGE
Hospital Universitario de BellvitgeEspanjaStorage and warehousing servicesEräpäivä 19 päivässäJulkaistu 18.8.2026
Spanyolország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – CONCURSO PÚBLICO CON OBJETO DE SELECCIONAR LA OFERTA QUE SE TRAMITARÁ PARA EL OTORGAMIENTO DE UNA CONCESIÓN ADMINISTRATIVA PARA LA CONSTRUCIÓN Y EXPLOTACIÓN DE UNA INSTALACIÓN DE VARADERO EN LA ZONA ESTE DE LA DÁRSENA DE MARINA DEL CANTÁBRICO DEL PUERTO DE SANTANDER
Autoridad Portuaria de SantanderEspanjaPort operation servicesEi eräpäivää annettuJulkaistu 18.8.2026