Irlanti – Hotelli-, ravintola- ja vähittäiskauppapalvelut – Request for Tender to establish Dynamic Panel for the provision of Venue Hire and Venue Hire with Catering Services for Administration Offices, Schools and Centres under the auspices of KCETB
Kuvaus
Yhteenveto: KCETB haluaa perustaa Uuden Dynamisen Paneelin Vuokran ja Vuokran sekä Ravintolapalvelujen Tarjonnan hallinto-toimistojen, koulujen ja keskusten käyttöön Kilkenny and Carlow Education and Training Boardin alaisuudessa. Tarvittavien palveluiden laajuus vaihtelee itsenäisestä vuokran vuokraamisesta vuokran vuokraamisesta paikallisilla ravintolapalveluilla. Alkuperäisen sulkemispäivän muodostamiseen paneeli on torstai 4. kesäkuuta 2026 klo 12 (Irish Standard Time). Kun paneeli on perustettu, uusien Tarjoajien voi hakea nimitystä Paneeliin sen elinaikana. Tämä on Uusi Dynaminen Paneeli KCETB:lle. Kaikki nykyiset paneelin jäsenet TÄYTTÄVÄT uudelleen hakemuksen, jos haluavat ottaa osaa tähän uuteen paneeliin.
CPV-koodit
Asiakirjat & lähetys
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Írország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – P21114 T1 Atrium Foodvenience
daa plcIrlantiHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsFood, beverages, tobacco and related productsEi eräpäivää annettuJulkaistu 02.9.2026
Írország – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – RFT for the provision of Catering and Hospitality Services for Longford Government Buildings, Ballinalee Road, Longford, Co. Longford
Department of Social Protection_349IrlantiCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen management servicesEräpäivä 29 päivässäJulkaistu 02.9.2026
Írország – Élelmezési szolgáltatások – The provision of Concession Catering Services and operation of the Catering Facilities and including the Operation of the Retail Facility at Belvedere House Gardens and Park Mullingar Co Westmeath
Westmeath County CouncilIrlantiCatering servicesCanteen and catering servicesCatering services for other enterprises or other institutionsEräpäivä 27 päivässäJulkaistu 01.9.2026
Írország – Szállodaipari szolgáltatások – P20861 OEJU Tender for a short term hotel operator at existing Dublin airport Maldron hotel
daa plcIrlantiHotel servicesHotel accommodation servicesOther hotel servicesEräpäivä 11 päivässäJulkaistu 16.8.2026