Takaisin hakua
Ranska – Rakennustyöt – Transilien A2IF - TIB- IDF- ACBC Equipement Agent Seul
SNCF Voyageurs SARanskaJulkaistu 20.7.2026
Ei eräpäivää annettuKuvaus
TED-merkintöjen kohde on rakentaminen ja rakennusalan työmaiden hallinta
Tämä hankintailmoitus on tarkoitus lähettää hakemuksen. Liitetyt dokumentit (DCE) ovat esimerkkejä. Ehdokas ei tarvitse lähettää tarjousta tässä vaiheessa.
CPV-koodit
Construction workConstruction work for buildings relating to railway transportSite preparation work
Asiakirjat & lähetys
AI-yhteenveto
Kirjaudu sisään AI-yhteenvetoonContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURARanskaOverhaul and refurbishment workEräpäivä 33 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESRanskaSewerage workEräpäivä 33 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyRanskaConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workEräpäivä 45 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Franciaország – Múzeum építése – Construction du musée de Saint-Gilles
La SATRanskaMuseum construction workDressed stoneworkStoneworkEräpäivä 24 päivässäJulkaistu 03.9.2026