Irlanti – Projektinjohtoa koskevat konsulttipalvelut – The provision of Project Management Services for Site Audit and Signage Content Creation Nationwide
Kuvaus
Hankkeen toimeksiantaja kutsuu tarjouksia sopivilta palveluntarjoajilta, jotka tarjoavat kokonaisvaltaisen projektinhallintaprogrammin, paikalliset auditoinnit, GIS-pohjaisen varantojen rekisteröinnin, irlantilaisen kielen noudattamisen arvioinnin sekä uuden kaksikielisen merkintäoppaan kehittämisen sen vapaa-aikapaikkojen ympäri Irlannin. Sopimus kattaa koko projektin elinkaaren, alkaen alustavasta auditoinnista ja kenttätietojen keräämisestä, analyysin ja sisällön valmistelun kautta, kääntämisen ja graafisen suunnittelun koordinoinnin, loppuen lopulliseen raportointiin ja viralliseen luovutukseen hankintaviranomaiselle. Voit ladata tarjousasiakirjat tästä kilpailusta kirjautumalla Coillten toimittajanhallintajärjestelmään (SMS) Proactis: http://www.coillte.ie/, valitse ‘Mitä teemme’ – ‘Toimittajat’ - ‘SMS Portaali’ tai käytä alla olevaa linkkiä: Proactis - https://supplierlive.proactisp2p.com/Account/Login Viite: RFX1004393
CPV-koodit
Asiakirjat & lähetys
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Írország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) and Managed Incident Response (IR) Service
Health and Safety AuthorityIrlantiTechnical computer support servicesComputer support servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportEräpäivä 40 päivässäJulkaistu 31.8.2026
Írország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Provision of Managed ICT Services for CORU
Health and Social Care Professionals Council (CORU)IrlantiIT services: consulting, software development, Internet and supportHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesEräpäivä 26 päivässäJulkaistu 31.8.2026
Írország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – UL1080 - Project Management Consultant for LISB1 Refurbishment (Library) University of Limerick
University of Limerick_1124IrlantiProject management consultancy servicesConstruction project management servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesEräpäivä 12 päivässäJulkaistu 31.8.2026
Írország – Számítógépes támogatási szolgáltatások – Request for Tenders for the Provision of Managed Security Services
Houses of the Oireachtas ServiceIrlantiComputer support servicesTechnical computer support servicesComputer-related servicesEräpäivä 26 päivässäJulkaistu 30.8.2026