Takaisin hakua
Saksa – Kerosiinityyppiset lentopetrolit – Flugturbinenkraftstoff F-44, FY0025
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der BundeswehrSaksaJulkaistu 21.4.2026
Ei eräpäivää annettuKuvaus
Toimitus 3.248 m³ lentokoneen turbiinimoottoriöljyä F-44, FY0025, DEF STAN 91-86, Issue 7, Publication Date 28 September 2025, toimitusajaksi 01.09.2026 - 30.11.2026. On muodostettu 2 lotta.
CPV-koodit
Kerosene jet type fuels
Asiakirjat & lähetys
AI-yhteenveto
Kirjaudu sisään AI-yhteenvetoonContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Gemeinde Haimhausen 2027/2028/2029
Gemeinde Haimhausen, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHSaksaElectricityEräpäivä 31 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Kreis Gütersloh 2027/2028/2029
Kreis Gütersloh, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHSaksaElectricityEräpäivä 30 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Németország – Villamos energia – Offenes Verfahren
Trink- und Abwasserzweckverband VorharzSaksaElectricityEräpäivä 31 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Németország – Földgáz – Erdgasausschreibung Stadt Monschau 2027 - 2029
Stadt Monschau, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHSaksaNatural gasEräpäivä 30 päivässäJulkaistu 03.9.2026