Takaisin hakua
Tämä tarjous on vanhentunut.
Görögország – Motorok és motoralkatrészek hadihajókhoz – 47/25 - Προμήθεια Υλικών που Απαιτούνται για Κάλυψη Επιθεωρήσεων Εξωτερικών Εδράνων και Συστημάτων Στεγανότητας Αξόνων Φ/Γ τ. ΜΕΚΟ
ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥKreikkaJulkaistu 18.6.2026
Eräpäivä on ohitettuKuvaus
47/25 - Προμήθεια Υλικών που Απαιτούνται για Κάλυψη Επιθεωρήσεων Εξωτερικών Εδράνων και Συστημάτων Στεγανότητας Αξόνων Φ/Γ τ. ΜΕΚΟ, Εκτιμώμενης Αξίας Εννιακοσίων Τριάντα Ενός Χιλιάδων Τετρακοσίων Δέκα Τριών Ευρώ και Πενήντα Τεσσάρων Λεπτών Ευρώ (931.413,54 €) (Άνευ ΦΠΑ, Συμπεριλαμβανομένων Κρατήσεων Υπέρ Τρίτων)
CPV-koodit
Engines and engine parts for warships
Asiakirjat & lähetys
AI-yhteenveto
Kirjaudu sisään AI-yhteenvetoonContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Görögország – Tűzelfojtó hab vagy hasonló vegyületek – ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΦΡΟΓΟΝΟΥ ΥΓΡΟΥ FLUORINE FREE FOAM (FFF ή F3 ή 3F) ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027-2028 ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΔΥΟ ΕΤΩΝ (2029-2030)
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ /ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ/ Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝKreikkaFire suppression foam or similar compoundsEräpäivä 36 päivässäJulkaistu 31.8.2026
Görögország – Rendőregyenruha – ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣKreikkaPolice uniformsEräpäivä 25 päivässäJulkaistu 26.8.2026
Görögország – Vészhelyzeti és biztonsági berendezések – Προμήθεια Εξοπλισμού και μέσων πολιτικής προστασίας
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥKreikkaEmergency and security equipmentMiscellaneous equipmentTanksEräpäivä 4 päivässäJulkaistu 10.8.2026
Görögország – Védő- és biztonsági ruha – ΤΜΗΜΑ Α: Μέσα ατομικής προστασίας που προβλέπονται στην ΚΥΑ 43726/2019 της προμήθειας με τίτλο: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΧΟΡΤΙΑΤΗ», Διακήρυξη 12/2026
Δήμος Πυλαίας – ΧορτιάτηKreikkaProtective and safety clothingEräpäivä 1 päivässäJulkaistu 04.8.2026