Takaisin hakua
Ranska – Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet – 2026-082 - GDMSAD01 - Système d'Acquisition Dynamique pour la fourniture de Dispositifs Médicaux Stériles pour le compte des établissements adhérents du GCS Pharma Hauts de France
Centre Hospitalier de LensRanskaJulkaistu 21.7.2026
3 607 päivää jäljelläKuvaus
Tärkeä tieto: Tämä hankintamenettely korvaa aikaisemmin julkaistun menettelyn (viite AWS nro F-PF-1828502), joka joutui sulkemaan teknisten syiden vuoksi, jotka liittyvät ostajan profiilin asetukseen. Talousoperaattorit, jotka ovat jo lähettäneet hakemuksen, KUTSUTAAN LÄHETTÄMÄÄN sen uudelleen tässä uudessa menettelyssä. Pyydämme anteeksi aiheutuneista haitoista.
CPV-koodit
Medical consumables
Asiakirjat & lähetys
AI-yhteenveto
Kirjaudu sisään AI-yhteenvetoonContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSRanskaSpectroscopy devicesEräpäivä 2 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHRanskaRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesEräpäivä 51 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTRERanskaPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesEräpäivä 33 päivässäJulkaistu 02.9.2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXRanskaPharmaceutical productsMedical consumablesEräpäivä 30 päivässäJulkaistu 02.9.2026