Takaisin hakua
Espanja – Satamien käyttöön liittyvät palvelut – Concurso público para el otorgamiento de concesión administrativa de ocupación de dominio público portuario para la implantación de un centro empresarial de tecnología e innovación destinado a emprendimiento, oficinas, formaciones y eventos en la NAVE EFO 16 de la Marina de Valencia (referencia concurso: CDP0325).
Autoridad Portuaria de ValenciaEspanjaJulkaistu 25.1.2026
Ei eräpäivää annettuKuvaus
Hankkeen kohde on valita tarjous myöntämistä varten hallinnollinen luvan myöntäminen julkisen merenkulun alueen käytöstä yritykselle, joka on tarkoitettu yritystoiminnalle, toimistoille, koulutukselle ja tapahtumille NAVE EFO 16:lla Valencian satamassa, Espanjan valtioiden satamien ja kauppalaivaston lain uudistetussa tekstissä, joka on hyväksytty kuninkaallisen asetuksen 2/2011, 5. syyskuuta, ja muilla säädöksillä, jotka ovat sovellettavissa.
CPV-koodit
Port operation services
Asiakirjat & lähetys
AI-yhteenveto
Kirjaudu sisään AI-yhteenvetoonContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SAEspanjaStorage and warehousing servicesEräpäivä 27 päivässäJulkaistu 01.9.2026
Spanyolország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Servicio de instalación en la vía pública de carteles, y montaje de colegios electorales, correspondientes a procesos electorales regidos por la Ley Orgánica de Régimen Electoral General
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaEspanjaCargo handling and storage servicesRoad transport servicesSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesEräpäivä 25 päivässäJulkaistu 31.8.2026
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – SERVEI D’EMMAGATZEMATGE, CUSTÒDIA, TRANSPORT DE LES HISTÒRIES CLÍNIQUES (HHCC) PASSIVES I ACTIVES I LA DIGITALITZACIO DE MICROFILMS DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI DE BELLVITGE
Hospital Universitario de BellvitgeEspanjaStorage and warehousing servicesEräpäivä 18 päivässäJulkaistu 18.8.2026
Spanyolország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – CONCURSO PÚBLICO CON OBJETO DE SELECCIONAR LA OFERTA QUE SE TRAMITARÁ PARA EL OTORGAMIENTO DE UNA CONCESIÓN ADMINISTRATIVA PARA LA CONSTRUCIÓN Y EXPLOTACIÓN DE UNA INSTALACIÓN DE VARADERO EN LA ZONA ESTE DE LA DÁRSENA DE MARINA DEL CANTÁBRICO DEL PUERTO DE SANTANDER
Autoridad Portuaria de SantanderEspanjaPort operation servicesEi eräpäivää annettuJulkaistu 18.8.2026