Görögország – Védelmi szoftvercsomag – Προμηθεια:1. Άδεια λογισμικού συστήματος SIEM/SOAR ,2. Ανανέωση του Προγράμματος Συντήρησης και Υποστήριξης (Software Assurance - SA) και 3. Ανανέωση και Επέκταση των Αδειών Υποστήριξης (Firmware Updates, Enhanced Support και Phone Support) του Συστήματος FortiAuthenticator της Υποδομής του Συστήματος Ασφαλούς Μετάδοσης (ΣΑΜ)»
Kuvaus
Ανοικτός, Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός, άνω των ορίων για τη σύναψη σύμβασης για την προμήθεια: 1. Προμήθεια Άδειας λογισμικού συστήματος SIEM/SOAR (Security Information and Event Management – SIEM, Security Orchestration, Automation, and Response -SOAR), 2. Ανανέωση του Προγράμματος Συντήρησης και Υποστήριξης (Software Assurance - SA) των Αδειών Λογισμικού Microsoft του Υπουργείου 3. Ανανέωση και Επέκταση των Αδειών Υποστήριξης (Firmware Updates, Enhanced Support και Phone Support) του Συστήματος FortiAuthenticator της Υποδομής του Συστήματος Ασφαλούς Μετάδοσης (ΣΑΜ), συνολικής προϋπολογισθείσας αξίας140.300,00€ πλέον (χωρίς) Φ.Π.Α. 24% ή 173.972,00€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24%.
CPV-koodit
Asiakirjat & lähetys
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Görögország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Δράσεις για τον ψηφιακό μετασχηματισμό του Δήμου Φαιστού
ΔΗΜΟΣ ΦΑΙΣΤΟΥKreikkaSoftware package and information systemsSensorsNetwork equipmentEräpäivä 36 päivässäJulkaistu 02.9.2026
Görögország – Adatbázis-kezelő és operációsrendszer-szoftvercsomag – ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΔΡΑΣΕΩΝ MARKETPLACE ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣKreikkaDatabase and operating software packageEräpäivä 16 päivässäJulkaistu 02.9.2026
Görögország – Számítógépszerverek – Πρόσκληση υποβολής προσφορών για την προμήθεια, εγκατάσταση, παραμετροποίηση και θέση σε πλήρη λειτουργία της νέας υποδομής Πληροφορικής του Υπερταμείου
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ & ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ Α.Ε.KreikkaComputer serversNetwork serversComputer equipment and suppliesEräpäivä 11 päivässäJulkaistu 02.9.2026
Görögország – Szerverek – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΥΨΗΛΗΣ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑΣ ΜΕ DISASTER RECOVERY ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ORACLE ΤΗΣ ΕΡΤ Α.Ε
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Α.Ε.KreikkaServersComputer storage unitsHardware installation servicesEräpäivä 32 päivässäJulkaistu 25.8.2026