Lengyelország – Orvosi felszerelések – Dostawa, montaż i uruchomienie: Fotel do pobrań i ciśnieniomierze
Kuvaus
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie: Fotela do pobrań i ciśnieniomierzy 3 szt. do wykonywania badań w Szpitalu w Kamieniu Pomorskim Sp. z o.o. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ który bezwzględnie powinien być złożony wraz z formularzem oferty (załącznik nr 1 do SWZ) (dalej również jako „FO”). Zamawiający wymaga, aby zaoferowany sprzęt stanowił wyrób medyczny – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm., dalej „UoWM”), wprowadzony do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamawiający na podstawie art. 30 ust. 2 ustawy PZP udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Zamówienie składa się z 2 zadań. 1) Zadanie nr 1: Dostawa montaż i uruchomienie: Fotel do pobrań – 1 sztuka 2) Zadanie nr 2: Dostawa montaż i uruchomienie: Ciśnieniomierze – 3 sztuka Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych obejmujących poszczególne zadania. Zamawiający nie wprowadza ograniczeń ilości zadań, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. Wykonawcy mogą składać ofertę obejmującą jedno zadanie, kilka zadań bądź wszystkie zadania.
CPV-koodit
Asiakirjat & lähetys
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – NZP.271.123.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziPuolaMedical consumablesEräpäivä 26 päivässäJulkaistu 02.9.2026
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Dostawa odczynników do wykonywania testów genetycznych met. RT-PCT multiplex wraz z dzierżawą analizatora
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika SP ZOZ w KrakowiePuolaLaboratory reagentsAnalysersEräpäivä 8 päivässäJulkaistu 02.9.2026
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – 208/PN/2026 Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych na potrzeby całego szpitala dla UCK
Uniwersyteckie Centrum KlinicznePuolaMedical consumablesCollector and collection bags, drainage and kitsAdministration setsEräpäivä 15 päivässäJulkaistu 02.9.2026
Lengyelország – Orvosi felszerelések – DZP.242.395.2026 Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Ortopedii, Traumatologii Narządu Ruchu i Chirurgii Ręki
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM. JANA MIKULICZA-RADECKIEGO WE WROCŁAWIUPuolaMedical equipmentsOrthopaedic implantsEräpäivä 15 päivässäJulkaistu 02.9.2026