Takaisin hakua
Ranska – Vesijohtotyöt – REMPLACEMENT DES BRANCHEMENTS ET CONDUITES, PROLONGEMENT, RENFORCEMENT OU CREATION DE RESEAU D'EAU POTABLE
Amiens MétropoleRanskaJulkaistu 12.7.2026
12 päivää jäljelläKuvaus
Sopimuksen toteuttaminen tapahtuu tilauskirjeiden avulla. Jokainen lotti myönnetään erikseen. Palvelut maksetaan yksikköhintojen perusteella. Lotin 1 vuosittainen enimmäissumma on 10 000 000 euroa alv. 0%, joka on 40 000 000 euroa alv. 0% kokonaisen sopimuskeston ajaksi (4 vuotta). Lotin 2 vuosittainen enimmäissumma on 5 000 000 euroa alv. 0%, joka on 20 000 000 euroa alv. 0% kokonaisen sopimuskeston ajaksi (4 vuotta).
CPV-koodit
Water plumbing workWater-main refurbishment construction work
Asiakirjat & lähetys
AI-yhteenveto
Kirjaudu sisään AI-yhteenvetoonContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.RanskaMotorway construction worksEräpäivä 28 päivässäJulkaistu 02.9.2026
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorseRanskaConstruction workEräpäivä 14 päivässäJulkaistu 02.9.2026
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-OuestRanskaRefurbishment workEräpäivä 25 päivässäJulkaistu 02.9.2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de VaucluseRanskaSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workEräpäivä 39 päivässäJulkaistu 02.9.2026