Hae tarjouksia
Tallenna hakuTietolähde: Tenders Electronic Daily (TED) — EU:n ylärajan ylittävät tarjoukset.
Haku kattaa hankinnan otsikon, kuvauksen ja hankintayksikön nimen.
35 tarjousta löydetty
Lajittele
Görögország – Tüzelőanyagok – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΚΑΥΣΙΜΑ 2026
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥKreikkaFuelsEräpäivä 18 päivässäJulkaistu 30.8.2026
Görögország – Ólmozatlan benzin – Διαγωνισμός Προμήθειας υγρών καυσίμων (βενζίνης αμόλυβδης, πετρελαίου κίνησης, πετρελαίου θέρμανσης) για τα έτη 2027-2028-2029
Περιφέρεια Κεντρικής ΜακεδονίαςKreikkaUnleaded petrolDiesel fuelHeating oilEräpäivä 28 päivässäJulkaistu 27.8.2026
Görögország – Kenőolaj és kenőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΖΑΓΟΡΑΣ ΜΟΥΡΕΣΙΟΥKreikkaLubricating oils and lubricating agentsEräpäivä 14 päivässäJulkaistu 26.8.2026
Görögország – Tüzelőanyagok – Προμήθεια υγρών καυσίμων (πετρέλαιο κίνησης-πετρέλαιο θέρμανσης-βενζίνης) & λιπαντικών για τις ανάγκες του Δήμου Κιλκίς ετών 2026-2027 Τμήματα 1-9 Αρ. Μελ. ΚΟΠ22/2026»
ΔΗΜΟΣ ΚΙΛΚΙΣKreikkaFuelsHeating oilEräpäivä 31 päivässäJulkaistu 24.8.2026
Görögország – Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások – Προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών
ΔΗΜΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣKreikkaPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyFuelsLubricating preparationsEräpäivä 29 päivässäJulkaistu 23.8.2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΘΗΒΑΙΩΝ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΤΗ - Α/Α Διαγωνιστικής Διαδικασίας 512087
ΔΗΜΟΣ ΘΗΒΑΙΩΝKreikkaFuelsLubricating oils and lubricating agentsEräpäivä 21 päivässäJulkaistu 20.8.2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2026
ΠΕΔΙΟ ΒΟΛΗΣ ΚΡΗΤΗΣKreikkaFuelsEräpäivä 30 päivässäJulkaistu 20.8.2026
Görögország – Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΟΥ ΤΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ, ΚΑΥΣΙΜΩΝ KAI ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ THN ΚΙΝΗΣΗ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ ΓΙΑ 3 ΕΤΗ
ΔΗΜΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥKreikkaPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyHeating oilPetrolEräpäivä 22 päivässäJulkaistu 17.8.2026
Görögország – Dízelüzemanyag – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΗΜΝΟΥ ΓΙΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ
ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥKreikkaDiesel fuelUnleaded petrolHeating oilEräpäivä 16 päivässäJulkaistu 16.8.2026
Görögország – Fűtőolaj – Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης και καυσίμων κίνησης
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣKreikkaHeating oilDiesel oilUnleaded petrolEräpäivä 17 päivässäJulkaistu 13.8.2026
Görögország – Dízelüzemanyag – Προμήθεια υγρών καυσίμων (πετρέλαιο DIESEL & αμόλυβδη) για τα ιδιόκτητα και μισθωμένα οχήματα & μηχανήματα έργου της Π.Ε. Βοιωτίας (Λιβαδειά και Θήβα), καθώς και πετρέλαιο θέρμανσης για τις ανάγκες των υπηρεσιών της Π.Ε.Β, για τρία έτη, προϋπολογισμού 941.251,75 άνευ ΦΠΑ 24% ( 1.261.462,36€ συμπεριλαμβανομένου δικαιώματος προαίρεσης 10% και ΦΠΑ 24%)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣKreikkaDiesel fuelPetroleum and distillatesEräpäivä 15 päivässäJulkaistu 11.8.2026
Görögország – Dízelolaj – Προκήρυξη διεθνούς, ηλεκτρονικού, ανοικτού διαγωνισμού για τη σύναψη συμβάσεων προμήθειας καυσίμων κίνησης (προμήθεια diesel κίνησης CPV:09134100-8, προμήθεια αμόλυβδης βενζίνης CPV: 09132100-4) και πετρελαίου θέρμανσης, με CPV: 09135100-5 συνολικής προϋπολογισθείσας δαπάνης 282.496,80€, με ΦΠΑ 24% και δικαιωμάτων προαίρεσης 10%
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣKreikkaDiesel oilUnleaded petrolHeating oilEräpäivä 11 päivässäJulkaistu 11.8.2026
Görögország – Dízelolaj – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ υγρών καυσίμων για την κίνηση μεταφορικών μέσων και την θέρμανση 2027-2029
ΔΗΜΟΣ ΠΥΡΓΟΥKreikkaDiesel oilUnleaded petrolHeating oilEräpäivä 14 päivässäJulkaistu 11.8.2026
Görögország – Ólmozatlan benzin – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΕΤΟΥΣ 2027
ΔΗΜΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣKreikkaUnleaded petrolDiesel fuelHeating oilEräpäivä 18 päivässäJulkaistu 11.8.2026
Görögország – Dízelüzemanyag – Προμήθεια καυσίμων για το Δήμο Μήλου και τα Νομικά του Πρόσωπα για δύο χρόνια.
ΔΗΜΟΣ ΜΗΛΟΥKreikkaDiesel fuelUnleaded petrolHeating oilEräpäivä 15 päivässäJulkaistu 09.8.2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΔΙΑΓΩΝ. ΚΑΥΣΙΜΩΝ 2027-29
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣKreikkaFuelsEräpäivä 15 päivässäJulkaistu 09.8.2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΕΛΑΙΟΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027 ΚΑΙ 2028
ΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΑKreikkaFuelsDiesel oilUnleaded petrolEräpäivä 21 päivässäJulkaistu 06.8.2026
Görögország – Kőolaj és párlatok – Προμήθεια καυσίμων για τις ανάγκες του Δήμου, εκτιμώμενης αξίας 2.048.317,40 ευρώ χωρίς ΦΠΑ με δικαίωμα προαίρεσης έως 30% επί της εκτιμώμενης αξίας της σύμβασης.
ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣKreikkaPetroleum and distillatesHeating oilDiesel fuelEräpäivä 7 päivässäJulkaistu 05.8.2026
Görögország – Fűtőolaj – Προμήθεια καυσίμων Δήμου Αλεξάνδρειας για δύο έτη
ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣKreikkaHeating oilDiesel fuelUnleaded petrolEräpäivä 9 päivässäJulkaistu 04.8.2026
Görögország – Dízelolaj – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΡΡΙΑΝΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027, 2028
ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝKreikkaDiesel oilHeating oilUnleaded petrolEräpäivä 8 päivässäJulkaistu 02.8.2026