Hae tarjouksia
Tallenna hakuTietolähde: Tenders Electronic Daily (TED) — EU:n ylärajan ylittävät tarjoukset.
Haku kattaa hankinnan otsikon, kuvauksen ja hankintayksikön nimen.
57 tarjousta löydetty
Lajittele
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"KreikkaMedical equipmentsEräpäivä 45 päivässäJulkaistu 31.8.2026
Görögország – Kötszerek – Δ.21/2025 (Επαναληπτικός)
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝKreikkaDressingsMedical gauzeEräpäivä 22 päivässäJulkaistu 30.8.2026
Görögország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"KreikkaElectro-encephalographsSurgical laserDiagnostic devicesEräpäivä 41 päivässäJulkaistu 30.8.2026
Görögország – Orvosi fogyóeszközök – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 26/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΗΣ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑΣ με αντικείμενο την προμήθεια υγειονομικών υλικών για την κάλυψη αναγκών της Ειδικής Μονάδας Χημειοθεραπείας της Παν/κης Ογκολογικής Κλινικής και της Πανεπιστημιακής Κλινικής Ακτινοθεραπευτικής Ογκολογίας του Π.Γ.Ν.Α.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣKreikkaMedical consumablesMedical needlesSurgical glovesEräpäivä 31 päivässäJulkaistu 30.8.2026
Görögország – Endoszkópiás és endosebészeti készülékek – «Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού του Νοσοκομείου Θείας Πρόνοιας «Η ΠΑΜΜΑΚΑΡΙΣΤΟΣ»
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΙΑΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ «Η ΠΑΜΜΑΚΑΡΙΣΤΟΣ»KreikkaEndoscopy, endosurgery devicesX-ray devicesBiomedical equipmentEräpäivä 36 päivässäJulkaistu 30.8.2026
Görögország – Szívkoszorúér-protézisek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ¨"ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΩΝ ΕΝΔΟΠΡΟΘΕΣΕΩΝ¨"
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"KreikkaCoronary endoprosthesesEräpäivä 41 päivässäJulkaistu 30.8.2026
Görögország – Anesztéziai készülékek – Αρ. Διακήρυξης 010/2026
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥKreikkaAnaesthesia devicesX-ray fluoroscopy devicesEräpäivä 34 päivässäJulkaistu 27.8.2026
Görögország – Szívbillentyű – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΠΡΟΣΘΕΤΙΚΩΝ ΑΟΡΤΙΚΩΝ ΒΑΛΒΙΔΩΝ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"KreikkaCardiac valveEräpäivä 41 päivässäJulkaistu 27.8.2026
Görögország – Dializáló szűrők – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΗΣ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑΣ με αντικείμενο την προμήθεια φίλτρων τεχνητού νεφρού, για την κάλυψη των αναγκών της Μονάδας Τεχνητού Νεφρού του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣKreikkaDialysis filtersEräpäivä 27 päivässäJulkaistu 26.8.2026
Görögország – Orvosi felszerelések – Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο Διαγνωστικής & Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν.Αλεξανδρούπολης», με κωδικό ΟΠΣ 6056564 που είναι ενταγμένη στο Πρόγραμμα «Ανατολική Μακεδονία, Θράκη 2021-2027.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣKreikkaMedical equipmentsMiscellaneous medical devices and productsEräpäivä 31 päivässäJulkaistu 26.8.2026
Görögország – Laboratóriumi reagensek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ
Γ.Ν.Α. "ΛΑΪΚΟ"KreikkaLaboratory reagentsEräpäivä 34 päivässäJulkaistu 25.8.2026
Görögország – Laboratóriumi reagensek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΚΥΤΤΑΡΑΦΑΙΡΕΣΗΣ SPECTRA OPTIA ΤΗΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ
Γ.Ν.Α. "ΛΑΪΚΟ"KreikkaLaboratory reagentsEräpäivä 34 päivässäJulkaistu 25.8.2026
Görögország – Kémiai reagensek – Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων προμήθειας Αντιδραστηρίων Παρασκευαστικών Χρήσεων με παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Α.Ν.Θ. ΘΕΑΓΕΝΕΙΟΥ
ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΘΕΑΓΕΝΕΙΟ"KreikkaChemical reagentsEräpäivä 35 päivässäJulkaistu 25.8.2026
Görögország – Laboratóriumi reagensek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ
Γ.Ν.Α. "ΛΑΪΚΟ"KreikkaLaboratory reagentsEräpäivä 34 päivässäJulkaistu 25.8.2026
Görögország – Páciensfigyelő rendszerek – 83/2026
ΠΓΝΘ ΑΧΕΠΑKreikkaPatient-monitoring systemEräpäivä 65 päivässäJulkaistu 25.8.2026
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ Β΄ΒΑΘΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣKreikkaMedical equipmentsEräpäivä 48 päivässäJulkaistu 25.8.2026
Görögország – Laboratóriumi reagensek – Προμήθεια αντιδραστηρίων για τη διάγνωση του Καταρροϊκού Πυρετού και της ασθένειας του Δυτικού Νείλου
Υπουργείο Αγροτικής Ανάπτυξης και ΤροφίμωνKreikkaLaboratory reagentsEräpäivä 22 päivässäJulkaistu 24.8.2026
Görögország – Kémiai reagensek – ΧΗΜΙΚΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ (ΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΡΤΑΣKreikkaChemical reagentsEräpäivä 31 päivässäJulkaistu 24.8.2026
Görögország – Laboratóriumi reagensek – 84/2026
ΠΓΝΘ ΑΧΕΠΑKreikkaLaboratory reagentsEräpäivä 29 päivässäJulkaistu 23.8.2026
Görögország – Testen kívüli keringtető egység – ΥΛΙΚΑ ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ
Π.Γ.Ν. ΛΑΡΙΣΑΣKreikkaExtracorporeal circulatory unitEräpäivä 23 päivässäJulkaistu 18.8.2026