Hae tarjouksia
Tallenna hakuTietolähde: Tenders Electronic Daily (TED) — EU:n ylärajan ylittävät tarjoukset.
Haku kattaa hankinnan otsikon, kuvauksen ja hankintayksikön nimen.
24 tarjousta löydetty
Lajittele
Görögország – Informatikai szoftver karbantartása – Διαγωνισμός προς Σύναψη Σύμβασης Παροχής Υπηρεσιών Συντήρησης Δεκαπέντε (15) Αδειών Χρήσης Υφιστάμενης Έκδοσης Μηχανογραφικού Συστήματος «N-CORE» (Κωδικοποίηση κατά ΝΑΤΟ) για Τρία (3) Έτη για Κάλυψη Αναγκών ΥΠΕΘΑ με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ
Υπουργείο Εθνικής Άμυνας - Γενική Διεύθυνση Οικονομικού Σχεδιασμού και ΥποστήριξηςKreikkaMaintenance of information technology softwareEräpäivä 44 päivässäJulkaistu 31.8.2026
Görögország – Rendszerelemzési és programozási szolgáltatások – Λειτουργία, Συντήρηση, Υποστήριξη και Αναβάθμιση των πληροφοριακών συστημάτων “Εγγραφή στην Πρώτη Δημοτικού” και ηλεκτρονικών αιτήσεων εισαγωγής σε Πρότυπα Σχολεία, Δημόσια Ωνάσεια Σχολεία, Πρότυπα Εκκλησιαστικά Σχολεία και Πειραματικά Σχολεία»
ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣKreikkaSystems analysis and programming servicesMaintenance of information technology softwareSoftware support servicesEräpäivä 28 päivässäJulkaistu 26.8.2026
Görögország – Rendszer-támogatási szolgáltatások – Συντήρηση υποστήριξη πληροφοριακού συστήματος
ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣKreikkaSystems support servicesComputer-related servicesEräpäivä 27 päivässäJulkaistu 26.8.2026
Görögország – Számítógépekkel kapcsolatos szolgáltatások – Ηλεκτρονικό Ανοιχτό Διεθνή Διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει το έργο με τίτλο «Ανάπτυξη, Παραμετροποίηση και Θέση σε Λειτουργία Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος Διαχείρισης Ενστάσεων και Καταγγελιών» προϋπολογισθείσας δαπάνης 1.698.840,00€ πλέον του ΦΠΑ 24% ήτοι 2.106.56,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24%.
ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣKreikkaComputer-related servicesEräpäivä 1 päivässäJulkaistu 26.8.2026
Görögország – Szoftverfejlesztési szolgáltatások – Ψηφιακές Εφαρμογές Ανάδειξης του Γαστρονομικού Πλούτου του Ηρακλείου
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣKreikkaSoftware development servicesMultimedia equipmentEräpäivä 31 päivässäJulkaistu 24.8.2026
Görögország – Szoftvertámogatási szolgáltatások – ΔΕΑ-526031-Παροχή Υπηρεσιών συντήρησης και τεχνικής υποστήριξης του Μηχανογραφικού Συστήματος GIS του ΑΔΜΗΕ για τα έτη 2027 & 2028
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)KreikkaSoftware support servicesSoftware development services suitesEräpäivä 23 päivässäJulkaistu 23.8.2026
Görögország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – «Αναδιαμόρφωση του Προγράμματος ΔΙΑΥΓΕΙΑ - ΔΙΑΥΓΕΙΑ ΙΙΙ»
ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ (ΚτΠ Μ.Α.Ε)KreikkaIT services: consulting, software development, Internet and supportComputer training servicesSoftware package and information systemsEräpäivä 23 päivässäJulkaistu 19.8.2026
Görögország – Rendszer-támogatási szolgáltatások – Προμήθεια εξοπλισμού, λογισμικού και παροχή υπηρεσιών ενίσχυσης της ασφάλειας του δικτύου δεδομένων της ΜΟΔ Α.Ε.
Μονάδα Οργάνωσης της Διαχείρισης Αναπτυξιακών Προγραμμάτων (ΜΟΔ) Α.Ε.KreikkaSystems support servicesNetwork equipmentData security software packageEräpäivä 23 päivässäJulkaistu 17.8.2026
Görögország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Προμήθεια και Εγκατάσταση Ολοκληρωμένης Λύσης ΙοΤ Δικτύου Αισθητήρων Έγκαιρης Ειδοποίησης - Ανίχνευσης Επικίνδυνων Συνθηκών, σε Δασικές και Ημιδασικές Εκτάσεις
Διαχειριστής Ελληνικού Δικτύου Διανομής Ηλεκτρικής Ενέργειας Α.Ε. (ΔΕΔΔΗΕ)KreikkaIT services: consulting, software development, Internet and supportElectrical supplies and accessoriesNetworksEräpäivä 13 päivässäJulkaistu 11.8.2026
Görögország – Szoftverfejlesztési szolgáltatások – «Ψηφιακός Μετασχηματισμός Διαδικασιών Κτήσης Ιθαγένειας»
ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ Μ.Α.Ε. (ΚτΠ ΜΑΕ)KreikkaSoftware development servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportTraining servicesEräpäivä 6 päivässäJulkaistu 06.8.2026
Görögország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Διαγωνισμός "Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα Μεταμοσχεύσεων Ιστών & Κυττάρων"
ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΕΩΝKreikkaIT services: consulting, software development, Internet and supportSoftware development servicesEräpäivä 10 päivässäJulkaistu 06.8.2026
Görögország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Δημιουργία Μουσείου Ανθρωπίνου Σώματος
Εθνικό Δίκτυο Υποδομών Τεχνολογίας & Έρευνας ΑΕ - ΕΔΥΤΕ ΑΕKreikkaIT services: consulting, software development, Internet and supportContent management software development servicesGraphic design servicesEräpäivä 10 päivässäJulkaistu 05.8.2026
Görögország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – «Μηχανισμός Υποστήριξης για την αποτελεσματική υλοποίηση του έργου» της πράξης «Προμήθεια εξοπλισμού και υπηρεσιών κυβερνοασφάλειας για τους ΟΤΑ»
Εθνικό Δίκτυο Υποδομών Τεχνολογίας & Έρευνας ΑΕ - ΕΔΥΤΕ ΑΕKreikkaProject management consultancy servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportEräpäivä 10 päivässäJulkaistu 05.8.2026
Görögország – Szoftvertámogatási szolgáltatások – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1073/2026
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.KreikkaSoftware support servicesEräpäivä 20 päivässäJulkaistu 04.8.2026
Görögország – Tartalomkezelő szoftver fejlesztésével kapcsolatos szolgáltatások – «Η Συλλογή Λοβέρδου στη ψηφιακή εποχή. Καινοτόμες δράσεις ανάδειξης και προβολής της συλλογής και της Οικίας Τσίλλερ»
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟKreikkaContent management software development servicesScanning servicesPhotographic and ancillary servicesEräpäivä 6 päivässäJulkaistu 04.8.2026
Görögország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – Παροχή εξειδικευμένων υπηρεσιών τεχνικού συμβούλου υποστήριξης της Ειδικής Υπηρεσίας Διαχείρισης Προγράμματος «Ανθρώπινο Δυναμικό και Κοινωνική Συνοχή»
Ειδική Υπηρεσία Διαχείρισης Προγράμματος «Ανθρώπινο Δυναμικό και Κοινωνική Συνοχή»KreikkaProject management consultancy servicesDesign consultancy servicesEräpäivä 14 päivässäJulkaistu 02.8.2026
Görögország – Rendszer-tanácsadói szolgáltatások – ΔΕΑ-526078_Παροχή υπηρεσιών για τον σχεδιασμό, υλοποίηση και λειτουργία ψηφιακού περιβάλλοντος και την επιχειρησιακή υποστήριξη της διαδικασίας μεταβίβασης παγίων διασυνδεδεμένων Χρηστών του ΕΣΜΗΕ στον ΑΔΜΗΕ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)KreikkaSystems consultancy servicesSoftware development servicesMaintenance of information technology softwareEräpäivä 20 päivässäJulkaistu 02.8.2026
Görögország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – «Πρόληψη και Ενδυνάμωση Πολιτών μέσω Ψηφιακών Τεχνολογιών στην Κεντρική Μακεδονία» στο πλαίσιο του Υποέργου 1
3η Υγειονομική Περιφέρεια ΜακεδονίαςKreikkaIT services: consulting, software development, Internet and supportEräpäivä 3 päivässäJulkaistu 30.7.2026
Görögország – Szoftverrel kapcsolatos szolgáltatások – Παροχή υπηρεσιών προμήθειας νέων και ανανέωση λογισμικών για τις ανάγκες των Σχολών και της Μονάδας Ψηφιακής Διακυβέρνησης του Πολυτεχνείου Κρήτης
ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ- ΝΔΔΔKreikkaSoftware-related servicesEräpäivä 13 päivässäJulkaistu 30.7.2026
Luxemburg – Számítógépekkel kapcsolatos szolgáltatások – Call for Tenders for the selection of Artificial Intelligence Gigafactory Consortia and the establishment of AI Gigafactories
European High-Performance Computing Joint UndertakingLuxemburgComputer-related servicesProgramming services of systems and user softwareData-processing servicesEräpäivä 72 päivässäJulkaistu 29.7.2026