Hae tarjouksia
Tallenna hakuTietolähde: Tenders Electronic Daily (TED) — EU:n ylärajan ylittävät tarjoukset.
Haku kattaa hankinnan otsikon, kuvauksen ja hankintayksikön nimen.
44 tarjousta löydetty
Lajittele
Görögország – Hirdetési tanácsadási szolgáltatások – Δράσεις ενημέρωσης – ευαισθητοποίησης Β’ ΦΑΣΗ
ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΚΟΙΣΟKreikkaAdvertising consultancy servicesAdvertising servicesInternet servicesEräpäivä 49 päivässäJulkaistu 30.8.2026
Görögország – Jogi tanácsadói és Ismeretterjesztő szolgáltatások – «Παροχή υπηρεσιών εξειδικευμένης νομικής υποστήριξης για την κάλυψη των αναγκών Διευθύνσεων της Κεντρικής Υπηρεσίας του Οργανισμού»
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ (ΕΟΠΥΥ)KreikkaLegal advisory and information servicesEräpäivä 28 päivässäJulkaistu 27.8.2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΛΥΣΕΙΣ- ΣΙΔΕΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΞΑΝΘΗΣ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ 1 ΕΤΟΥΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣKreikkaGuard servicesWashing and dry-cleaning servicesEräpäivä 42 päivässäJulkaistu 26.8.2026
Görögország – Létesítménykezelési szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Υποστήριξης Λειτουργίας της Επιχειρηματικής Μονάδας της ΕΤΑΔ Α.Ε. «Χιονοδρομικό Κέντρο Παρνασσού»
Εταιρεία Ακινήτων Δημοσίου Ανώνυμη Εταιρεία (ΕΤΑΔ Α.Ε.)KreikkaFacilities management servicesBuilding and facilities management servicesEräpäivä 4 päivässäJulkaistu 26.8.2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – Υπηρεσίες φύλαξης
ΙΔΡΥΜΑ ΙΑΤΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝKreikkaGuard servicesEräpäivä 32 päivässäJulkaistu 25.8.2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – Διακήρυξη υπ' αριθμ. 28/2026 για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών Φύλαξης & Ασφάλειας των χώρων και εγκαταστάσεων του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣKreikkaGuard servicesEräpäivä 28 päivässäJulkaistu 25.8.2026
Görögország – Létesítménykezelési szolgáltatások – « ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΛΙΜΕΝΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ » για δύο (2) έτη 2026-2027
Οργανισμός Λιμένων Νομού ΕυβοίαςKreikkaFacilities management servicesEräpäivä 30 päivässäJulkaistu 25.8.2026
Görögország – Tervezési tanácsadó szolgáltatások – Εθνικό Παρατηρητήριο για την Πρόληψη και Έγκαιρη Παρέμβαση του Ψηφιακού Εθισμού
Εθνικός Οργανισμός Πρόληψης και Αντιμετώπισης Εξαρτήσεων ( ΕΟΠΑΕ )KreikkaDesign consultancy servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportGuidance and counselling servicesEräpäivä 28 päivässäJulkaistu 23.8.2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – ΤΜΗΜΑ 1Β και ΤΜΗΜΑ 2Β της δημόσιας σύμβασης υπηρεσιών με τίτλο: «Στατική φύλαξη Δημαρχείου – Πολιτιστικού, Νέου Αμαξοστασίου Πυλαίας – Πανοράματος και παρακολούθηση των κτιρίων του Δήμου μέσω καμερών και ενός (1) επανδρωμένου περιπολικού για χρονικό διάστημα είκοσι δύο (22) μηνών», Διακήρυξη 13/2026
Δήμος Πυλαίας – ΧορτιάτηKreikkaGuard servicesEräpäivä 21 päivässäJulkaistu 23.8.2026
Görögország – Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások – Ηλεκτρονικός, άνω των ορίων ανοικτός διαγωνισμός για την υλοποίηση του προγράμματος δράσεων προβολής και προώθησης προϊόντων της Περιφέρειας Αττικής στις εκθέσεις του αγροδιατροφικού τομέα για τα έτη 2027-2028
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ Π.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΜΗΜΑ ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝKreikkaExhibition, fair and congress organisation servicesEräpäivä 23 päivässäJulkaistu 23.8.2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ"KreikkaGuard servicesEräpäivä 22 päivässäJulkaistu 18.8.2026
Görögország – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ
ΜΟΝΟΜΕΤΟΧΙΚΗ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΑΚΙΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Ο.Τ.Α. - Μ.ΑΞΙ.Α.ΔΗ.Ζ Α.Ε. Ο.Τ.Α.KreikkaSupply services of personnel including temporary staffEräpäivä 64 päivässäJulkaistu 18.8.2026
Görögország – Általános vezetői tanácsadó szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΗΣ ΠΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ, ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ, ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ, ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ ΕΠΑ ΤΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2026-2030
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥKreikkaGeneral management consultancy servicesEräpäivä 14 päivässäJulkaistu 12.8.2026
Görögország – Nyomozóirodák és biztonsági szolgálatok szolgáltatásai – ΔΕΑ-526073_ΠΑΡΟΧΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΛΥΣΕΩΝ ΚΥΒΕΡΝΟΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΡΙΣΙΜΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΟΤ (FW, NDR)
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)KreikkaInvestigation and security servicesSecurity servicesEräpäivä 14 päivässäJulkaistu 12.8.2026
Görögország – Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások – Περίπτερο ΕΟΤ στη Διεθνή Έκθεση Τουρισμού IBTM 2026 (Βαρκελώνη Ισπανίας, 17-19 Νοεμβρίου 2026)
ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥKreikkaExhibition, fair and congress organisation servicesExhibition standsEi eräpäivää annettuJulkaistu 12.8.2026
Görögország – Üzleti és vezetői tanácsadói szolgáltatások – Μελέτη για τη στρατηγική διαχείρισης ανθρώπινων πόρων
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗKreikkaBusiness and management consultancy servicesHuman resources management consultancy servicesDesign consultancy servicesEräpäivä 28 päivässäJulkaistu 12.8.2026
Görögország – Hirdetési és marketingszolgáltatások – Πληροφόρηση των πολιτών και επαγγελματιών για το έργο και τις υπηρεσίες του Ελληνικού Κτηματολογίου
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟKreikkaAdvertising and marketing servicesMarketing servicesAdvertising consultancy servicesEräpäivä 17 päivässäJulkaistu 09.8.2026
Görögország – Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások – Διακήρυξη ηλεκτρονικού ανοιχτού άνω των ορίων Διαγωνισμού για την παροχή υπηρεσιών διοργάνωσης του Συνεδρίου "The Homologues Group Meeting 2027"
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝKreikkaExhibition, fair and congress organisation servicesEräpäivä 21 päivässäJulkaistu 05.8.2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – Πρόσκληση υποβολής προσφορών για την ανάθεση παροχής υπηρεσιών φύλαξης και ασφάλειας (security)
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ & ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ Α.Ε.KreikkaGuard servicesSecurity servicesInvestigation and security servicesEräpäivä 15 päivässäJulkaistu 05.8.2026
Görögország – Általános vezetői tanácsadó szolgáltatások – Διακήρυξη ανοιχτού διεθνούς διαγωνισμού άνω των ορίων
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝKreikkaGeneral management consultancy servicesEräpäivä 14 päivässäJulkaistu 04.8.2026