Ar ais go lorg
Tá an iontráil seo thart.
Szlovénia – Építésfelügyeleti szolgáltatások – IZVAJANJE STORITEV GRADBENEGA NADZORA IN INŽENIRINGA PRI PROJEKTU GRADNJE TELOVADNICE PRI OŠ TIŠINA IN PROJEKTU CELOVITE PRENOVE ENERGETSKEGA SISTEMA, KI VKLJUČUJE REKONSTRUKCIJO DVEH KOTLOVNIC ZA POTREBE OBJEKTOV NOVA TELOVADNICA, OSNOVNA ŠOLA IN VRTEC - PONOVITEV
OBČINA TIŠINAan tSlóivéinFoilsithe ar 27 Beal 2026
Tá an deireadh seo caiteCur síos
Javno naročilo storitev gradbenega nadzora in inženiringa nad projektom gradnje telovadnice pri OŠ Tišina. Nadzor se opravlja nad izvedbo naslednjih dveh javnih naročil: 1. Izbira izvajalca gradnje telovadnice pri OŠ Tišina, objavljeno na Portalu javnih naročil pod št. objave JN001718/2026-EUe16/01-P04, datum objave: 11. 3. 2026; 2. Pogodbeno zagotavljanje topolote in hladu za potrebe telovadnice pri OŠ Tišina, OŠ Tišina in vrtca, objavljeno na Portalu javnih naročil pod št. objave JN001717/2026-EUe16/01, datum objave: 11. 3. 2026.
Códanna CPV
Construction supervision services
Dátaí & iontráil
Coimriú AI
Logáil isteach don saorán AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Szlovénia – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Idejna zasnova in izdelava dokumentacije za pridobitev projektnih pogojev za zmanjšanje poplavne ogroženosti naselja Šmarje pri Jelšah
Ministrstvo za okolje in prostor, Direkcija Republike Slovenije za vodean tSlóivéinEngineering design servicesDéadlín i 13 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Szlovénia – Mérnöki szolgáltatások – Strokovno svetovalne storitve za: sklop 1 - plato Karavanke, sklop 2 - ureditev parkirišča za težka tovorna vozila na lokaciji Grm, sklop 3 - AC priključek Kranj sever, sklop 4 - ureditev ekodukta na
DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D.an tSlóivéinEngineering servicesDéadlín i 24 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Szlovénia – Mérnöki tanácsadói és kivitelezési szolgáltatások – Izvajanje inženirsko svetovalnih storitev za državno cesto od priključka Slovenj Gradec – jug do Dravograda z obvoznicami, za fazo izdelave projektne dokumentacije, okoljske dokumentacije (PVO), pridobitev nepremičnin ter pridobitev vseh dovoljenj za gradnjo
DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D.an tSlóivéinConsultative engineering and construction servicesDéadlín i 31 láFoilsithe ar 01 MFómh 2026
Szlovénia – Mérnöki szolgáltatások – Storitve in sistemi za detekcijo nevarnih plinov
NUKLEARNA ELEKTRARNA KRŠKO d.o.o.an tSlóivéinEngineering servicesNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 01 MFómh 2026