Ar ais go lorg
Tá an iontráil seo thart.
Görögország – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – Διακήρυξη 04/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία Πεζικούan GhréigFoilsithe ar 21 Aib 2026
Tá an deireadh seo caiteCur síos
Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την προμήθεια εφοδίων κλάσης Ι προς κάλυψη των αναγκών συσσιτίου του προσωπικού των Μονάδων – Ανεξ. Υπομονάδων και Στρατιωτικών Καταστημάτων/Εκμεταλλεύσεων (ΛΑΦ Αλεξανδρούπολης - Φερών - Τυχερού – Σαμοθράκης, ΚΑΑΥ Μάκρης) της ΧΙΙ Μ/Κ ΜΠ, μέσω του ΣΠ Αλεξανδρούπολης για 12 μήνες, κατά τη διάρκεια μη χορήγησης του αντιστοίχου εφοδίου από τη Στρατιωτική Υπηρεσία
Códanna CPV
Food, beverages, tobacco and related productsSoft drinksFruit juicesCoffeeBlack teaUncooked pastaMilkCondensed milkFeta cheeseFresh or frozen vegetablesBeansLentilsMineral waterProcessed riceEggsTomato purée
Dátaí & iontráil
Coimriú AI
Logáil isteach don saorán AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Görögország – Kórházi készételek – ΣΙΤΙΣΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣan GhréigHospital mealsDéadlín i 55 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Görögország – Készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΤΙΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟ ΕΤΟΣ 2026-2027
ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥan GhréigPrepared mealsDéadlín i 35 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Görögország – Hús – Διακήρυξη 06/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία Πεζικούan GhréigMeatChickensTurkeysDéadlín i 35 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Görögország – Iskolai készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΤΩΝ 2026-2027, 2027-2028 και 2028-2029
ΔΗΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣan GhréigSchool mealsDéadlín i 39 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026