Éire – Education and training services – LI3747C Request to Participate in a Panel for the Provision of eBooks to the Education and Training Boards (ETBs) network of schools and centres
Cur síos
Tá an Fóram Oideachais agus Oiliúna (FOO) ag cur i láthair Cuireadh Páirt a Ghlacadh i bPainéal chun Leabhair Dheonacha a Fhurnú do Ríomhchlár na Scoileanna agus na gCiontartha Oideachais agus Oiliúna (FOO). Tá FOO mar údaráis dlíthiúla a bhfuil freagracht orthu as oideachas agus oiliúint, obair óg agus lánúdarás eile. D'fhéadfadh an FOO a bheith mar Chomhairlí Oideachais Fhéinchleachta (COF) roimhe seo, agus baineann siad feidhm as agus baineann siad úsáid as scoileanna dara leibhéal, coláistí oideachais faoi leith, scoileanna náisiúnta lárnaidheachta, agus lánúdarás eile de chiontartha agus de chiontartha oideachais agus oiliúna a thabhairt oideachas agus oiliúint. Tá 16 Fóram Oideachais agus Oiliúna, a bhfuil freagracht orthu as 700+ ionad oideachais agus oiliúna a bhaineann leo, mar shampla:
• 260+ scoileanna dara leibhéal (tá liosta na scoileanna agus na gciontartha ar fáil ag http://www.etbi.ie/)
• 450 ciontartha oideachais agus oiliúna
• 19 Ionad Oiliúna
• 27 Scoil Náisiúnta Pobal
Beidh na scoileanna FOO ag comhairleáil le ballaí an phainéil agus beidh siad ag roghnú an/na ball is fearr bunaithe ar na criathracha seo a leanas:
1. Suíomh na leabhair dheonacha a bhfuil curtha i gcomhair na curaclaim.
2. Seirbhís agus Tacaíocht do Chustaiméirí
3. Abal a bhfuil agat chun leabhair a thabhairt ar mhórscála/ a aistriú cóip bog den leabhar ar uirlisí na daltaí
4. Costas deireanach
Ní gheobhaidh ball páirceáil ar an bpainéal aon chonradh a bhfuil curtha i gcomhair aige nó ní gheobhaidh sé aon chonradh a bhfuil curtha i gcomhair aige.
Códanna CPV
Dátaí & iontráil
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetÉireEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDéadlín i 6 láFoilsithe ar 26 Lún 2026
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityÉireHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingDéadlín i 24 láFoilsithe ar 26 Lún 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144ÉireAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesDéadlín i 19 láFoilsithe ar 24 Lún 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardÉireEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDéadlín i 21 láFoilsithe ar 24 Lún 2026