Ar ais go lorg
An Ghréig – Instruments for checking physical characteristics – Διακήρυξη Νο 13/2026
ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΕΜΠan GhréigFoilsithe ar 02 Iúil 2026
13 lá fágthaCur síos
Fógraíocht Uimh. 13/2026 ar dháthchomórtas oscailte, leictreonaigh, thar na líonadh, do sholáthar ar aonad taighde leictreastaidigh (Electrospinning).
Códanna CPV
Instruments for checking physical characteristics
Dátaí & iontráil
Coimriú AI
Logáil isteach don saorán AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Görögország – Biokémiai analizátorok – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΣΕ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ ΜΕ CPV38434500-1, ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ: 297.905,98€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α.6% ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ. (Α/Α ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 77, Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 463166).
ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ"an GhréigBiochemical analysersDéadlín i 98 láFoilsithe ar 01 MFómh 2026
Görögország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΡ. ΔΙΑΚ. 32/2026
ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝan GhréigLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Déadlín i 25 láFoilsithe ar 30 Lún 2026
Görögország – Orvosbiológiai berendezések – Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για Κέντρα Υγείας και Τοπικά–Περιφερειακά Ιατρεία στην Ανατολική Μακεδονία και Θράκη, αρμοδιότητας 4ης Υ. ΠΕ.
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣan GhréigBiomedical equipmentDéadlín i 24 láFoilsithe ar 25 Lún 2026
Görögország – Mérő- és ellenőrző berendezések – Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής, για την προμήθεια και εγκατάσταση 1.000 συσκευών χειρός (αλκοολόμετρο) με μονάδα ελέγχου εκκίνησης οχήματος, καθώς και 90.000 επιστόμια, για τις ανάγκες του στόλου λεωφορείων και οχημάτων της Ο.ΣΥ. Μ.Α.Ε.
ΟΔΙΚΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Μ.Α.Ε. (Ο.ΣΥ. Μ.Α.Ε.)an GhréigMeasuring and control equipmentMouthpiecesDéadlín i 26 láFoilsithe ar 24 Lún 2026