An Ghréig – Restaurant and food-serving services – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΣΤΙΑΣΗΣ (ΤΡΑΠΕΖΟΚΟΜΙΑ)» ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΑ ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ- ΑΜ. ΦΛΕΜΙΓΚ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΟΜΩΝ ΑΥΤΟΥ ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ: 599.116,22 € (πλέον ΦΠΑ) ΓΙΑ ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΝΟΣ (1) ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΤΟΥΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΘΕΙΣΑΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 599.116,22 € (πλέον ΦΠΑ) ΗΤΟΙ ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1.198.232,44
Cur síos
**Aithníonn - Fógraíonn - Comórtas Foirfeachtaí Eileachtronaigh Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Faoi Thráth na nAinmneach - Fao
Códanna CPV
Dátaí & iontráil
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Görögország – Szállodaipari szolgáltatások – Ανάθεση της παροχής υπηρεσιών υλοποίησης των ταξιδίων εξοικείωσης που διοργανώνει ο ΕΟΤ για χρονικό διάστημα ενός (1) έτους με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής (χαμηλότερο διαχειριστικό κόστος)
ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥan GhréigHotel servicesHire of passenger cars with driverHire of buses and coaches with driverNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 27 Lún 2026
Görögország – Élelmezési szolgáltatások egyéb vállalatok és intézmények számára – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑ ΓΕΥΜΑΤΑ CATERING CPV: 55523000-2, ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣan GhréigCatering services for other enterprises or other institutionsDéadlín i 17 láFoilsithe ar 16 Lún 2026
Görögország – Ételfelszolgálási szolgáltatások – Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών διανομής γευμάτων στο Γ.Ν.Α. «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ»
Γενικό Νοσοκομείο Αθηνών «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ»an GhréigMeal-serving servicesDéadlín i 3 láFoilsithe ar 02 Lún 2026
Görögország – Élelmezési szolgáltatások – Provision of Third-Party In-Flight Catering Ramp Handling Services to Airport Users
Athens International Airport S.A.an GhréigCatering servicesNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 09 Márta 2026