Éire – Education and training services – 2024/37 - Readvertisement Year 3 of Panel for suitable Service Providers for the provision of Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration in 2 Lots
Cur síos
LMETB rinne panail a bhfuil sé ag déanamh roghanna ón bhfuil sé ag roghnú seirbhísitheoirí seirbhíse a bhfuil ar a gcualifíocht chun cláir oiliúna a thabhairt, óna bhfuil sé ag roghnú seirbhísitheoirí chun páirt a ghlacadh i gcomórtas beag chun conradh a bhronnadh ar an gceartú, an tionscadal, an fhorbairt, an chustaimú, an aithint, agus an tábhairt ar chláir oiliúna nuair a tharlaíonn gá le gach gá. Tá LMETB ag cur fógra ar a chláir oiliúna, a chúrsaí, a chlár oiliúna a bhfuil aithint orthu agus a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil a bhfuil
Códanna CPV
Dátaí & iontráil
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityÉireHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingDéadlín i 24 láFoilsithe ar 26 Lún 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetÉireEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDéadlín i 6 láFoilsithe ar 26 Lún 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144ÉireAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesDéadlín i 19 láFoilsithe ar 24 Lún 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardÉireEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDéadlín i 21 láFoilsithe ar 24 Lún 2026