Ar ais go lorg
An Fhrainc – Construction work – Marché de travaux de réhabilitation de surélévation d'extension de démolition et de construction neuve : 23 programmes de 63 logements dans le département de la Seine-Saint-Denis 93 (multi-sites)
Immobilière 3Fan FhraincFoilsithe ar 22 Feabh 2026
Níl deireadh aon áitCur síos
Tá sé mar chomharthaíocht fhoirmiúil faoi bhealach mar phróiseas le tráchtáil (PN), agus na hAilt 2124-3 agus R.2161-12 go R.2161-23 den CCP á bhfeidhmiú. Níl an comhairleacht á roinnt. Tá tosaíocht na hoibre ar a dtugtar 4ú Trí-mhí 2026, le haistear 24 mhí. Na bailte a bhaineann leis an gcomhairleacht: Montfermeil, Clichy-sous-Bois, Aubervilliers agus Saint-Denis (Pierrefitte-sur-Seine).
Códanna CPV
Construction workDemolition workBuilding extension work
Dátaí & iontráil
Coimriú AI
Logáil isteach don saorán AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.an FhraincMotorway construction worksDéadlín i 28 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis Corsean FhraincConstruction workDéadlín i 14 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-Ouestan FhraincRefurbishment workDéadlín i 25 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de Vauclusean FhraincSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workDéadlín i 39 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026