Éire – Hotel, restaurant and retail trade services – Request for Tender to establish Dynamic Panel for the provision of Venue Hire and Venue Hire with Catering Services for Administration Offices, Schools and Centres under the auspices of KCETB
Cur síos
Inaithis, is mian le KCETB cónras nua Dínimiciúil a bhunú chun seirbhísí Íoc na hIonad agus Íoc na hIonad le Seirbhísí Caitheamh a sholáthar do Oifigí Rialaithe, Scoileanna agus Ionad faoi cheannas Bord Oideachais agus Oiliúna Kilkenny agus Carlow. Beidh an scóp na seirbhísí atá i gceist ag an gcomhlacht ó íoc na hIonad aonarach go dtí íoc na hIonad le seirbhísí caitheamh ar an suíomh. Beidh an dáta dul i gcríoch ar dtús chun an phainéal a bhunú Déardaoin 4ú Meitheamh 2026 ag 12:00 (Am Caighdeánach na hÉireann). Nuair a bhíonn sé bunaithe, beidh tionóiscí nua ábalta iarratas a dhéanamh chun ceapachán ar an gCónras Painéal. Is é seo Cónras Painéal Dínimiciúil Nua do KCETB. Beidh gach ball den phainéal atá ann faoi láthair ag dul i gceart a iarratas a dhéanamh arís má tá siad ag iarraidh a bheith faoi bhráid a bheith ar an bpainéal nua seo.
Códanna CPV
Dátaí & iontráil
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Írország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – P21114 T1 Atrium Foodvenience
daa plcÉireHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsFood, beverages, tobacco and related productsNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 02 MFómh 2026
Írország – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – RFT for the provision of Catering and Hospitality Services for Longford Government Buildings, Ballinalee Road, Longford, Co. Longford
Department of Social Protection_349ÉireCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen management servicesDéadlín i 28 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026
Írország – Élelmezési szolgáltatások – The provision of Concession Catering Services and operation of the Catering Facilities and including the Operation of the Retail Facility at Belvedere House Gardens and Park Mullingar Co Westmeath
Westmeath County CouncilÉireCatering servicesCanteen and catering servicesCatering services for other enterprises or other institutionsDéadlín i 26 láFoilsithe ar 01 MFómh 2026
Írország – Szállodaipari szolgáltatások – P20861 OEJU Tender for a short term hotel operator at existing Dublin airport Maldron hotel
daa plcÉireHotel servicesHotel accommodation servicesOther hotel servicesDéadlín i 10 láFoilsithe ar 16 Lún 2026