An Fhrainc – Medical consumables – N° 075-A : Fourniture de dispositifs médicaux des abords urologiques, digestifs et gynécologiques
Cur síos
An bhreithiúnas atá sa mhargadh seo ná soláthar uirlisí leighis staidéir ar na héilimh urológacha, digesta agus gineacolaigh do Ghrúpa Ollscoile na nOspidéal i gCampaigne, a bhfuil na heagraíochtaí áitiúla a bhfuil tairiscintí aici an Centre Hospitalier Universitaire de Reims, an Centre Hospitalier Léon Bourgeois de Châlons-en-Champagne, an Centre Hospitalier Auban-Moët d’Epernay agus an Groupe Hospitalier Sud Ardennes (GHSA) de Rethel-Vouziers. Beidh an margadh i bhfoirm comhaontú cadhnaithe le bannaí orduithe de réir an 2ú líne de réir an t-ailt 2162-2 de Réamhaisnéis an tAcht um Orduithe Poiblí, a bhfuil sé á chur i gcrích le haghaidh orduithe a thabhairt amach de réir na n-ailt R.2162-13 agus R.2162-14 de Réamhaisnéis an tAcht um Orduithe Poiblí. Beidh an comhaontú cadhnaithe le bannaí orduithe i gcomhaontú gan íosmhín agus le haghaidh uasmhín. Beidh na luachanna agus na meáchan uasmhínacha bliain amháin curtha i gclár na gceartanna bliain amháin a bhfuil an CCTP (annex n° 2) curtha leis. Beidh an luach uasmhín bliain amháin nárbh féidir a bheith níos mó ná 400% den luach a bhfuil curtha i gcrích de réir na bpraghas aonadacha agus na luachanna curtha i gclár na gceartanna bliain amháin. Beidh an margadh roinnte i 68 lotanna a bhfuil curtha i gclár na gceartanna bliain amháin (annex n° 2 don CCTP).
Códanna CPV
Dátaí & iontráil
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSan FhraincSpectroscopy devicesDéadlín i 3 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHan FhraincRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesDéadlín i 52 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREan FhraincPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesDéadlín i 34 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXan FhraincPharmaceutical productsMedical consumablesDéadlín i 31 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026