An Ghréig – Blood-grouping reagents – Αρ. Διακήρυξης 009/2026
Cur síos
Fógraíocht Dhomhanda ar Dhiachomharthaí ar Líne ar Bhealach an Tairiscint is Fearr ó Thuiscint an Bhainistigh, bunaithe ar an gcaighdeán is fearr de chostais agus de cháilíocht, chun soláthar “Antigéin agus Mianraí Iompaithe chun Scrúdú a Dhéanamh: a) Scrúdú ar Aibhneach agus b) Scrúdú Spéisiúil ar Aibhneach, le haistear ar an eolas agus ar an eolas atá riachtanach, trí mhodh príosúin ar an gcostas ar an gceartas” (CPV 33696100-6 agus 33696500-0, mar gheall ar a chéile), chun na hionadaíochtaí a chur i bhfeidhm sa Spidéal, ar feadh trí (3) bliana, ar bhonn leathanaigh 831.000,00 €, le VAT, agus le deis an chonartha a chur ar ais ar feadh dhá (2) bliana eile, ar bhonn leathanaigh 1.385.000,00 €, le VAT (Uimh. Fógraíochta 009/2026 a/a ESHDHS 386594, 501162, 501169, 501170).
Códanna CPV
Dátaí & iontráil
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Görögország – Gyógyászati készletek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΣΠΑ 2021-2027 ΥΠΟΕΡΓΑ 1 ΕΩΣ 16
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣan GhréigMedical kitsOperating tablesIncubatorsDéadlín i 44 láFoilsithe ar 01 MFómh 2026
Görögország – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30/2026
Γ. Ν. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ''ΘΡΙΑΣΙΟ''an GhréigPaper sterilisation pouches or wrapsDéadlín i 30 láFoilsithe ar 01 MFómh 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"an GhréigMedical equipmentsDéadlín i 44 láFoilsithe ar 31 Lún 2026
Görögország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"an GhréigElectro-encephalographsSurgical laserDiagnostic devicesDéadlín i 40 láFoilsithe ar 30 Lún 2026