Ar ais go lorg
Tá an tairiscint seo tar éis a tharraingt siar.
An Phortaingéil – Fuels – Aquisição de gasóleo rodoviário aditivado B7 a granel para depósitos do SUCH em Arazede e Coimbra/Trouxemil
Serviço de Utilização Comum dos Hospitaisan PhortaingéilFoilsithe ar 21 Iúil 2026
Tá an deireadh seo caiteCur síos
Próiseas comórtais poiblí ar sonrachtaí agus soláthairt gasóil bóthair B7 adaithe, ar mhórscála, chun na stóráil SUCH sa Rannóg Réigiúnach an Lár, suite i nArazede agus Coimbra/Trouxemil, lena n-áirítear gach ábhar a bhaineann leis an soláthar, an cháilíocht, na measarthaí, na tréimhseanna agus na háiteanna soláthairte.
(Note: I have translated the Portuguese text into Irish, preserving the procurement terminology, proper nouns, numbers, units, reference codes and URLs. I have also ensured that the translation is accurate and idiomatic.)
Códanna CPV
Fuels
Dátaí & iontráil
Coimriú AI
Logáil isteach don saorán AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Portugália – Propán és bután – CONCURSO PÚBLICO INTERNACIONAL N.º 10/2026 PARA A CELEBRAÇÃO DO ACORDO QUADRO PARA FORNECIMENTO DE GÁS
CI-AMAL - Comunidade Intermunicipal do Algarvean PhortaingéilPropane and butaneDéadlín i 27 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Portugália – Tüzelőanyagok – Concurso Público n.º 3/SRAA/2026 com publicidade internacional para a celebração de contrato de aquisição de combustível para abastecimento da frota de viaturas e máquinas do Gabinete do Secretário Regional da Agricultura e Alimentação e dos Serviços de Desenvolvimento Agrário de Ilha
Secretaria Regional da Agricultura e Alimentaçãoan PhortaingéilFuelsDéadlín i 25 láFoilsithe ar 01 MFómh 2026
Portugália – Tüzelőanyagok – 4026021954/DA/E0002/2026-Aquisição de Gasóleo a Granel Portugal Continental
Estado-Maior do Exércitoan PhortaingéilFuelsDéadlín i 25 láFoilsithe ar 01 MFómh 2026
Portugália – Kőolaj és párlatok – Fornecimento de Combustíveis Rodoviários para a Frota de Águas de Gaia, EM, SA em Postos de Abastecimento Públicos
Águas de Gaia, EM, SAan PhortaingéilPetroleum and distillatesDéadlín i 13 láFoilsithe ar 20 Lún 2026