Bulgária – Víz- és szennyvízvezetékek építése – Избор на изпълнител за сключване на рамково споразумение с предмет „Изграждане, реконструкция, рехабилитация и основен ремонт на ВиК мрежа на територията на Община Козлодуй, при възникване на необходимост“
Cur síos
С провеждане на настоящата процедура Възложителят цели сключване на рамково споразумение с един изпълнител за възлагане на дейностите за изграждане, реконструкция, рехабилитация и основен ремонт на ВиК мрежа на територията на Община Козлодуй, при възникване на необходимост. Строителните работи, предмет на обществената поръчка могат да включват: - Изграждане на водоснабдителни и канализационни мрежи и/или съоръжения на територията на община Козлодуй; - Реконструкция на водоснабдителни и канализационни мрежи и/или съоръжения на територията на община Козлодуй; - Рехабилитация на водоснабдителни и канализационни мрежи и/или съоръжения на територията на община Козлодуй; - Основен ремонт на водоснабдителни и канализационни мрежи и/или съоръжения на територията на община Козлодуй; - Извършване на необходимите изпитвания и лабораторни изследвания; - Отстраняване на проявени дефекти през гаранционните срокове, определени с договора за възлагане на обществената поръчка. При изпълнение на предмета на посочените по-горе видове обекти, могат да бъдат възлагани следните видове работи: - Доставка, полагане и всички съпътстващи дейности на водопроводни полиетиленови тръби Ф90 РЕ100 PN10; - Доставка, полагане и всички съпътстващи дейности на водопроводни полиетиленови тръби Ф110 РЕ100 PN10; - Доставка, полагане и всички съпътстващи дейности на водопроводни полиетиленови тръби Ф125 РЕ100 PN10; - Доставка, полагане и всички съпътстващи дейности на водопроводни полиетиленови тръби Ф200 РЕ100 PN10; - СВО; - Възстановяване на настилка Ф90; - Възстановяване на настилка Ф110; - Възстановяване на настилка Ф125; - Възстановяване на настилка Ф200; - Доставка, полагане и всички съпътстващи дейности на Полипропиленови тръби (РP) DN315; - Доставка, полагане и всички съпътстващи дейности на Полипропиленови тръби (РP) DN400; - Доставка, полагане и всички съпътстващи дейности на Полипропиленови тръби(РP) DN500; - Доставка, полагане и всички съпътстващи дейности на Стъклопластови тръби GRP DN600; - Доставка, полагане и всички съпътстващи дейности на Стъклопластови тръби GRP DN800; - СКО; - УО; - Преливници; - Възстановяване на настилка DN315; - Възстановяване на настилка DN400; - Възстановяване на настилка DN500; - Възстановяване на настилка DN600; - Възстановяване на настилка DN800. Изискванията към дейностите, включени в предмета на обществената поръчка, се определят в Техническа спецификация, неразделна част от настоящата документация. Обхватът и обемът на отделните поръчки, възлагани въз основа на рамковото споразумение, ще зависят от конкретната необходимост на Възложителя, както и от изискванията на нормативната уредба в срока на Рамковото споразумение. Възложителят заявява изпълнение на дейности, като конкретизира параметрите за всеки обект, според нуждите си, без задължение да заяви изпълнение за пълния размер на прогнозната стойност на обществената поръчка. Изпълнителят ще извършва строителството, предмет на настоящата обществена поръчка, след уведомяване от страна на Възложителя за възникнала необходимост. При провеждане на настоящата обществена поръчка, Възложителят ще приложи реда по чл. 104, ал. 2 от ЗОП
Códanna CPV
Dátaí & iontráil
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Bulgária – Autópályák és közutak építése, alapozása és burkolása – „Сключване на рамково споразумение за инженеринг (проектиране, строителство и авторски надзор) при изграждане, реконструкция, рехабилитация и основен ремонт на пътища и улици на територията на Община Козлодуй, при възникване на необходимост“
ОБЩИНА КОЗЛОДУЙan BhulgáirConstruction, foundation and surface works for highways, roadsStructural engineering consultancy servicesEngineering design servicesDéadlín i 31 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Bulgária – Autópályák és közutak építése, alapozása és burkolása – „Ремонт на улици и пътища на територията на община Пазарджик“
ОБЩИНА ПАЗАРДЖИКan BhulgáirConstruction, foundation and surface works for highways, roadsDéadlín i 27 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026
Bulgária – Vízkezelés – „Инженеринг (проектиране, строителство и авторски надзор) за изграждане на пречиствателна станция за отпадни води (ПСОВ), канализационна и водопроводна мрежи на с. Николово, област Русе, община Русе – първи етап”
ОБЩИНА РУСЕan BhulgáirWater-treatment workDéadlín i 31 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026
Bulgária – Víz- és szennyvízvezetékek építése – Проектиране и строително-ремонтни работи и авторски надзор за обект: „Изпълнение на нов водопровод в урегулиран поземлен имот на Регистрационно-приемателен център (РПЦ) - гр. Харманли“
Държавна агенция за бежанците при Министерския съветan BhulgáirConstruction work for water and sewage pipelinesPipeline-design servicesDéadlín i 38 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026