Ar ais go lorg
An Ghearmáin – Architectural, engineering and planning services – 26FEI87224 - Planung Verfüllung EÜ Bietigheim-Bissingen Strecke 4800 Km 22,574 üL Lph.1-4, opt.6-7
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)an GhearmáinFoilsithe ar 24 Meith 2026
Níl deireadh aon áitCur síos
Lánúint EÜ Bietigheim-Bissingen Tréimhse 4800 Km 22,574 - Pleanáil KIB agus Tréimhseacha Lph.1-4, rogha 6-7
Códanna CPV
Architectural, engineering and planning services
Dátaí & iontráil
Coimriú AI
Logáil isteach don saorán AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Németország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – Rahmenvereinbarungen über Generalplanungsleistungen für die Infrastruktur von BOS Funkstandorten des Landes NRW
Landesamt für Zentrale Polizeiliche Dienste NRWan GhearmáinArchitectural, engineering and planning servicesArchitectural, engineering and surveying servicesEngineering design servicesDéadlín i 32 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Planungsleistung Neubau Kindertagesstätte Rosche
Gemeinde Roschean GhearmáinEngineering design servicesArchitectural and related servicesDéadlín i 40 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026
Németország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – VG Zell, Stadt Zell (Mosel) - Planungs-, Gestaltungs- und Umsetzungsbegleitungsleistungen für eine digitale Wein-Erlebniswelt - Wettbewerbsoffenes Verfahren
Stadt Zell (Mosel)an GhearmáinProject and design preparation, estimation of costsFair and exhibition organisation servicesInterior design servicesNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 02 MFómh 2026
Németország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – GW101 Koppenplatz - Planung Kabeltiefbau
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ Materialwirtschaftan GhearmáinArchitectural, construction, engineering and inspection servicesNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 02 MFómh 2026