Ar ais go lorg
Éire – IT services: consulting, software development, Internet and support – TR5225-IT Managed Service for ESB’s core IT Trading capability which is FIS Aligne centric
Electricity Supply Board ( ESB )ÉireFoilsithe ar 17 Beal 2026
Níl deireadh aon áitCur síos
An dtuigeann an gConraitheoir an tionchar a bhfuil sé ag iarraidh conradh seirbhíse brabúis IT ar an áit a cheannach, le cumas tacaíochta lasmuigh den uair a bhfuil sé ag obair 24/7, don chumas tráchtála IT lárnach ESB, agus is é FIS Aligne an príomhchuid den áit. Is é seo comharthaíocht ar leith a bhfuil sé ag comhordú le haptaí a thacaíonn leis an gcumas tráchtála 24/7 ISEM agus GB ESB.
Códanna CPV
IT services: consulting, software development, Internet and supportComputer support and consultancy servicesComputer-related management servicesComputer-related professional services
Dátaí & iontráil
Coimriú AI
Logáil isteach don saorán AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Írország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – UL1080 - Project Management Consultant for LISB1 Refurbishment (Library) University of Limerick
University of Limerick_1124ÉireProject management consultancy servicesConstruction project management servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesDéadlín i 13 láFoilsithe ar 31 Lún 2026
Írország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) and Managed Incident Response (IR) Service
Health and Safety AuthorityÉireTechnical computer support servicesComputer support servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportDéadlín i 41 láFoilsithe ar 31 Lún 2026
Írország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Provision of Managed ICT Services for CORU
Health and Social Care Professionals Council (CORU)ÉireIT services: consulting, software development, Internet and supportHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesDéadlín i 27 láFoilsithe ar 31 Lún 2026
Írország – Számítógépes támogatási szolgáltatások – Request for Tenders for the Provision of Managed Security Services
Houses of the Oireachtas ServiceÉireComputer support servicesTechnical computer support servicesComputer-related servicesDéadlín i 27 láFoilsithe ar 30 Lún 2026