An Fhrainc – Road transport services – DÉLÉGATION DE SERVICE PUBLIC POUR L'EXPLOITATION DU RÉSEAU DE TRANSPORT PUBLIC TEMO
Cur síos
An bhreithiúnas seo, tá an tionscadal seo ag déileáil leis an gcomharthaíocht a thugann an seirbhís poiblí don líne TEMO. Is é an Syndicat Mixte des Transports TEMO (Territoires et Mobilités Moselle Nord), údarás a bhíonn ag cur na móibiltíochta i láthair, a bhfuil 54 comhairle áitiúil agus 210,000 duine ina gcónaí ann. Is é an líne TEMO (ex CITELINE) atá ann faoi láthair, 70 líne gnó (18 líne gnó, 3 líne gnó, 2 líne gnó, 31 líne gnó, 16 líne gnó), 22 seirbhísí transporta a bhfuil an TeMo'Flex Territoire, 3 seirbhísí transporta a bhfuil an TeMo'Flex Entreprise, 1 seirbhís transporta a bhfuil an TeMo'Flex Gare, 1 seirbhís transporta a bhfuil an TeMo'Flex an Domhnaigh, agus 1 seirbhís transporta a bhfuil an Trans'PMR. Tá an líne ag cur 3,779,132 km gnó sa bhliain 2025, 3,863,188 turas sa bhliain 2025, 152 gluaisteán ar an 31/12/2025 agus 277 duine ETP, 201 daraí, agus 22,3 milliún euro sa bhliain 2024. Tá na tionscail gnó ag 3,2 milliún euro sa bhliain 2024, 2,575 milliún euro sa bhliain 2024; sa bhliain 2025, tá na tionscail gnó ag 2,884,629 euro. Tá an tionscail gnó ag an údarás a bhfuil ag cur na tionscail gnó ar fáil don líne. Tá an Syndicat Mixte TEMO ag cur tionscail Bus à Haut Niveau de Service (BHNS) ar siúl a bhfuil an Citézen, 48.5 km, 15.5 km ar an líne, 26.5 km sa chéad pháirt (Yutz-Thionville-Terville-Florange/Uckange-Hayange) agus 22 km sa dara pháirt. Beidh an chéad pháirt Coeur de Réseau ar siúl ar an 1ú Eanáir 2029, agus beidh an dara pháirt ar siúl ar an 1ú Eanáir 2031. Tá an tionscail faoi láthair ag críochnú ar an 31 Nollaig 2026. Beidh an tionscail nua ag déanamh réamhshamhlaíochta ar an líne agus beidh an BHNS ag baint leis. Beidh sé trí bliain ann, agus beidh an rogha leathnaigh ar an tionscail. Beidh na tionscail ag an TEMO. Beidh an dá líne transporta réigiúnacha Fluo 57 agus Fluo 54, a bhfuil ann sa líne TEMO, ag dul isteach sa líne ar an 31 Lúnasa 2027 agus 31 Lúnasa 2029.
Códanna CPV
Dátaí & iontráil
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAan FhraincRoad transport servicesNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)an FhraincRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesDéadlín i 32 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)an FhraincRoad transport servicesDéadlín i 30 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la Loirean FhraincPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentDéadlín i 55 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026