An Fhrainc – Road transport services – PRESTATIONS DE TRANSPORT ET RECONNAISSANCE DE FONDS ET SERVICES CONNEXES POUR LA REGIE DES TRANSPORTS METROPOLITAINS
Cur síos
1/ Is é an tseirbhísí trasnuaidh agus aithint fhondúchais agus seirbhísí gaolmhara atá i gceist leis an gConradh Púiblí seo do Réigiún na nTransportaí Métropolaíoch. 2/ Tá an Conradh Púiblí seo ar siúl de réir an próiseas le haghaidh tráchtála, de réir na n-altanna L2124-3, R2124-4 agus R2161-21 go R2161-23 den Cóid. 3/ Is é seo comhaontú cadhnach de réir na n-altanna L2125-1.1° agus R2162-2 agus i leith den Cóid. 4/ Tá an comhaontú cadhnach ar siúl le hionadach amháin agus arna bhfeidhmiú: - go páirteach trí scaoileadh ordaithe, do na seirbhísí a bhfuil cur síos orthu sa doiciméidí conartha (de réir na n-altanna R2162-13 agus R2162-14 den Cóid) ; - agus go páirteach trí chomhaontú conarthaí ina dhiaidh sin do na gáirtheanna nach bhfuil gach stíofaí conartha a bhfuil cur síos orthu sa doiciméidí den chomhaontú cadhnach (de réir na n-altanna R2162-7, R2162-11 agus R2162-12 den Cóid). 5/ De réir an alt R2162-4 den Cóid, tá an Conradh Púiblí ar siúl gan líon beag aon aontais agus le líon mór aontais a bhfuil cur síos orthu ar a thréimhse tosaigh (2 bhliain), mar atá: 3 500 000 Euros HT. Do gach tréimhse athchóiríochta, is é an líon mór aontais 1 750 000 Euros HT. 6/ Is é seo Conradh Púiblí seirbhísí. Tá sé ag tagairt don Leabhar na nAltanna Rialálaigh Ginearálta (CCAG/FCS) a bhfuil aithint ag na comhlachtaí air, a bhfuil aontú air de réir an tOrdú 30 Márta 2021. Níl an doiciméad seo ar fáil sa dhosca seo. 7/ Is é an tréimhse tosaigh den chomhaontú cadhnach dhá bhliain ón lá a bhfuil an fógra curtha ar fáil. Is féidir é a athchóiriú go dháiríre ceithre huaire, ach amháin má bhíonn rún scríofa eile ag an RTM, a bhfuil cur síos orthu trí litir le hachomairt postail 3 mí roimh an deireadh. Tá tréimhse athchóiríochta ar fáil dhá bhliain, nó 6 bhliain de réir an líon is mó a bhfuil cur síos orthu. 8/ I rith an chéad stáide, tá na doiciméid a bhfuil cur síos orthu sa Rialachán na dTaiscí, "Stáid an Chéad Stáide" i leith na nIarrataí, a bhfuil cur síos orthu sa Rialachán na dTaiscí, "Stáid an Chéad Stáide" i leith na nIarrataí, a bhfuil cur síos orthu sa Rialachán na dTaiscí, "Stáid an Chéad Stáide" i leith na nIarrataí, a bhfuil cur síos orthu sa Rialachán na dTaiscí, "Stáid an Chéad Stáide" i leith na nIarrataí, a bhfuil cur síos orthu sa Rialachán na dTaiscí, "Stáid an Chéad Stáide" i leith na nIarrataí, a bhfuil cur síos orthu sa Rialachán na dTaiscí, "Stáid an Chéad Stáide" i leith na nIarrataí, a bhfuil cur síos orthu sa Rialachán na dTaiscí, "Stáid an Chéad Stáide" i leith na nIarrataí, a bhfuil cur síos orthu sa Rialachán na dTaiscí, "Stáid an Chéad Stáide" i leith na nIarrataí, a bhfuil cur síos orthu sa Rialachán na dTaiscí, "Stáid an Chéad Stáide" i leith na nIarrataí, a bhfuil cur síos orthu sa Rialachán na dTaiscí, "Stáid an Chéad Stáide" i leith na nIarrataí, a bhfuil cur síos orthu sa Rialachán na dTaiscí, "Stáid an Chéad Stáide" i leith na nIarrataí, a bhfuil cur síos orthu sa Rialachán na dTaiscí, "Stáid an Chéad Stáide" i leith na nIarrataí, a bhfuil cur síos orthu sa Rialachán na dTaiscí, "Stáid an Chéad Stáide" i leith na nIarrataí, a bhfuil cur síos orthu sa Rialachán na dTaiscí, "Stáid an Chéad Stáide" i leith na nIarrataí, a bhfuil cur síos orthu sa Rialachán na dTaiscí, "Stáid an Chéad Stáide" i leith na nIarrataí, a bhfuil cur síos orthu sa Rialachán na dTaiscí, "Stáid an Chéad St
Códanna CPV
Dátaí & iontráil
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAan FhraincRoad transport servicesNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)an FhraincRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesDéadlín i 32 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)an FhraincRoad transport servicesDéadlín i 30 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la Loirean FhraincPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentDéadlín i 55 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026