An Fhrainc – Sewerage work – TRAVAUX SUR RESEAUX D'ASSAINISSEMENT (2027 - 2030)
Cur síos
An gconradh seo a bhaineann leis na seirbhísí seo a leanas: Oibreacha ar Ríomhchláirí Fiontraíochta (2027 - 2030) Is é aidhm an conartha-freagrach seo na hoibreacha ar ríomhchláirí bailithe fiontraíochta a dhéanamh, ó 2027 go 2030, do Cholet Agglomération. Tá na sonraí faoi na hoibreacha lena leanas sa dháilead téicniúil den dáilead comhairle. Tá an comhairle roinnte ina trí lotaidh: - Lot n°1 - oibreacha fiontraíochta do Iarthar Cholet Agglomération - Lot n°2 - oibreacha fiontraíochta do Lár Cholet Agglomération - Lot n°3 - oibreacha fiontraíochta do Oirthear Cholet Agglomération. Is féidir le freagraí a bheith ag aon nó níos mó lotaidh. Caithfidh na iarrthóirí tairiscint dháileach a thabhairt do gach lot a bhfuil siad ag freagairt. Tábhachtach: ní féidir le comhlacht, an bhféidir é a bheith mar mhainistir d'fhoireann, comhfhreagairí d'fhoireann, comhlacht aonair nó fochomhlacht, a bheith ag aon lot a fháiscint, i ndiaidh an orda rogha seo: - Lot n°1 - oibreacha fiontraíochta do Iarthar Cholet Agglomération - Lot n°2 - oibreacha fiontraíochta do Lár Cholet Agglomération - Lot n°3 - oibreacha fiontraíochta do Oirthear Cholet Agglomération. Beidh an conradh-freagrach le bannaí ordaithe do Lot n°1 ag teacht i bhfeidhm nuair a bhíonn an t-ordú is mó sa mhargadh reatha (nó nuair nach bhféidir aon oibreacha a ghearradh) nó ar a laghad ar 17/11/2027. Beidh sé ag leanúint go dtí 31/12/2030. Beidh an conradh-freagrach le bannaí ordaithe do Lot n°2 ag teacht i bhfeidhm nuair a bhíonn an t-ordú is mó sa mhargadh reatha (nó nuair nach bhféidir aon oibreacha a ghearradh) nó ar a laghad ar 17/11/2027. Beidh sé ag leanúint go dtí 31/12/2030. Beidh an conradh-freagrach le bannaí ordaithe do Lot n°3 ag teacht i bhfeidhm ó 17/11/2027 go dtí 31/12/2030. Is féidir le na seirbhísí a bhaineann leis an gconradh-freagrach seo a bheith ag athrú sa teorainn seo a leanas: 4 bhliain: Lot n°1 9 000 000 € HT nó 10 800 000 € TTC Lot n°2 9 000 000 € HT nó 10 800 000 € TTC Lot n°3 7 000 000 € HT nó 8 400 000 € TTC.
Códanna CPV
Dátaí & iontráil
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.an FhraincMotorway construction worksDéadlín i 28 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis Corsean FhraincConstruction workDéadlín i 14 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-Ouestan FhraincRefurbishment workDéadlín i 25 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de Vauclusean FhraincSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workDéadlín i 39 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026