Ar ais go lorg
Tá an iontráil seo thart.
Görögország – Motorok és motoralkatrészek hadihajókhoz – 47/25 - Προμήθεια Υλικών που Απαιτούνται για Κάλυψη Επιθεωρήσεων Εξωτερικών Εδράνων και Συστημάτων Στεγανότητας Αξόνων Φ/Γ τ. ΜΕΚΟ
ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥan GhréigFoilsithe ar 18 Meith 2026
Tá an deireadh seo caiteCur síos
47/25 - Προμήθεια Υλικών που Απαιτούνται για Κάλυψη Επιθεωρήσεων Εξωτερικών Εδράνων και Συστημάτων Στεγανότητας Αξόνων Φ/Γ τ. ΜΕΚΟ, Εκτιμώμενης Αξίας Εννιακοσίων Τριάντα Ενός Χιλιάδων Τετρακοσίων Δέκα Τριών Ευρώ και Πενήντα Τεσσάρων Λεπτών Ευρώ (931.413,54 €) (Άνευ ΦΠΑ, Συμπεριλαμβανομένων Κρατήσεων Υπέρ Τρίτων)
Códanna CPV
Engines and engine parts for warships
Dátaí & iontráil
Coimriú AI
Logáil isteach don saorán AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Görögország – Tűzelfojtó hab vagy hasonló vegyületek – ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΦΡΟΓΟΝΟΥ ΥΓΡΟΥ FLUORINE FREE FOAM (FFF ή F3 ή 3F) ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027-2028 ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΔΥΟ ΕΤΩΝ (2029-2030)
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ /ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ/ Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝan GhréigFire suppression foam or similar compoundsDéadlín i 36 láFoilsithe ar 31 Lún 2026
Görögország – Rendőregyenruha – ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣan GhréigPolice uniformsDéadlín i 25 láFoilsithe ar 26 Lún 2026
Görögország – Vészhelyzeti és biztonsági berendezések – Προμήθεια Εξοπλισμού και μέσων πολιτικής προστασίας
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥan GhréigEmergency and security equipmentMiscellaneous equipmentTanksDéadlín i 4 láFoilsithe ar 10 Lún 2026
Görögország – Védő- és biztonsági ruha – ΤΜΗΜΑ Α: Μέσα ατομικής προστασίας που προβλέπονται στην ΚΥΑ 43726/2019 της προμήθειας με τίτλο: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΧΟΡΤΙΑΤΗ», Διακήρυξη 12/2026
Δήμος Πυλαίας – Χορτιάτηan GhréigProtective and safety clothingDéadlín i 1 láFoilsithe ar 04 Lún 2026