Ar ais go lorg
Görögország – Tisztítószerek – Προμήθεια ειδών καθαριότητας για τις ανάγκες των Σχολικών δομών του Δήμου Κατερίνης
ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣan GhréigFoilsithe ar 03 MFómh 2026
31 lá fágthaCur síos
Προμήθεια ειδών καθαριότητας (χαρτικά, απορρυπαντικά, σάκοι απορριμμάτων, εργαλεία και υλικά καθαριότητας) για τις ανάγκες των Σχολικών δομών του Δήμου Κατερίνης
Códanna CPV
Cleaning productsSanitary paper productsBrooms and brushes and other articles for household cleaningPolythene waste and refuse sacks and bagsAntiseptics and disinfectants
Dátaí & iontráil
Coimriú AI
Logáil isteach don saorán AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Görögország – Műpázsit – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ & ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ, ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΜΟΥ»
ΔΗΜΟΣ ΠΑΤΜΟΥan GhréigArtificial lawnDéadlín i 35 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Görögország – Szállodai berendezések – Διακήρυξη 49/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΠΙΠΛΩΣΗΣ (ΕΣΠΑ)- ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣan GhréigHotel equipmentMedical kitsDéadlín i 40 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Görögország – Textiláruk – 22/2025 ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΕΙΔΩΝ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 'ΤΖΑΝΕΙΟ'an GhréigTextile articlesDéadlín i 38 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026
Görögország – Mosó-szárító gépek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΑΟΜ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"an GhréigWasher/dryersDéadlín i 38 láFoilsithe ar 31 Lún 2026