Ar ais go lorg
Görögország – Pulóver – Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣan GhréigFoilsithe ar 01 MFómh 2026
33 lá fágthaCur síos
Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
Códanna CPV
Pullovers
Dátaí & iontráil
Coimriú AI
Logáil isteach don saorán AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Görögország – Biztonsági fejvédő – Προκηρύσσουμε ηλεκτρονικό διεθνή διαγωνισμό ανοικτής διαδικασίας σύμφωνα με το άρθρο 27 του Ν.4412/2016, για τη προμήθεια με αγορά των ειδών: Α. δεκαπέντε χιλιάδες (15.000) Κράνη αστικά με φακό (Μονίμων, Εθελοντών), Β. τρεις χιλιάδες (3.000) Κράνη δασοπυρόσβεσης με φακό
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ /ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ/ Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝan GhréigSafety headgearHelmetsSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentDéadlín i 29 láFoilsithe ar 26 Lún 2026
Görögország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣan GhréigOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective footwearHeadgear and headgear accessoriesDéadlín i 33 láFoilsithe ar 25 Lún 2026
Görögország – Különleges munkaruha – Προμήθεια Μέσων Ατομικής Προστασίας
ΔΗΜΟΣ ΙΛΙΟΥan GhréigSpecial workwearDisposable glovesProtective gearDéadlín i 5 láFoilsithe ar 27 Iúil 2026
Görögország – Sportcipő – Δ.15/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Υπόδησης «Αθλητικά Υποδήματα», «Παντόφλες Πλαστικές», «Υποδήματα Εξόδου Λευκά», «Υποδήματα Λουστρίνια Μαύρα» και «Υποδήματα Εξόδου Μαύρα»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣan GhréigSports footwearSlippersFootwear other than sports and protective footwearDéadlín i 1 láFoilsithe ar 20 Iúil 2026