Lorg iontrálacha
Sábháil lorgFoinse sonraí: Tenders Electronic Daily (TED) — iontrálacha trasna-Eorpaigh os cionn an líne.
Cuimsíonn an cuardach teideal na tairisceana, an cur síos agus ainm an cheannaitheora.
21 tairiscintí á bhailiú
Ausztria – Irányított páncéltörő rakéta – Panzerabwehr weit (PAL WEIT)
REPUBLIK ÖSTERREICH (Bund) vertreten durch die Bundesministerin für Landesverteidigungan OstairAnti-tank guided missilesNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 19 Lún 2026
Ausztria – Lőszerek – 8,6mm SS-Patr/mSSG
REPUBLIK ÖSTERREICH vertreten durch die Bundesministerin für Landesverteidigungan OstairAmmunitionNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 13 Lún 2026
Ausztria – Tűzoltó-egyenruha – Lieferung von Feuerwehr Einsatzbekleidung
WIEN ENERGIE GmbHan OstairFire-brigade uniformsProtective and safety clothingProtective gearNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 09 Lún 2026
Ausztria – Tűzoltó, mentő- és biztonsági felszerelések – Lieferung einer mobilen Brand- Übungsanlage
Flughafen Wien AGan OstairFirefighting, rescue and safety equipmentDéadlín i 3 láFoilsithe ar 05 Lún 2026
Ausztria – Biztonsági berendezések – Marine-Type Electro-Optical Camera Systems
International Centre for Migration Policy Developmentan OstairSecurity equipmentSurveillance systemAstronomical and optical instrumentsDéadlín i 13 láFoilsithe ar 30 Iúil 2026
Ausztria – Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések – Rahmenvereinbarung für die Lieferung von Löschturbinen in diversen Größen
Austrian Power Grid AGan OstairSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentFirefighting, rescue and safety equipmentFirefighting materialsNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 08 Iúil 2026
Ausztria – Lőszerek – 5,56 mm S-Patrone M855(SS109)/StG77 - Verhandlungsverfahren mit vorheriger Bekanntmachung gem. § 23 (3) BVergGVS 2012 im OSB
REPUBLIK ÖSTERREICH vertreten durch die Bundesministerin für Landesverteidigungan OstairAmmunitionNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 08 Iúil 2026
Ausztria – Lőszerek – 9mm S-Patrone/P 80, (9mm x 19 CARTRIDGE, BALL, long), Verhandlungsverfahren mit vorheriger Bekanntmachung gem. BVergGVS 2012 im OSB, Einholung von Teilnahmeanträgen
REPUBLIK ÖSTERREICH (Bund) vertreten durch die Bundesministerin für Landesverteidigungan OstairAmmunitionNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 23 Meith 2026
Ausztria – Tűzoltó berendezések – (ProVia ID-157217) Ausschreibung Rahmenvertrag über diverse Brandmelde- und Löschanlagen
ÖBB-Technische Services-GmbHan OstairFirefighting equipmentNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 21 Meith 2026
Ausztria – Rendőrségi felszerelések – Ballistische Überziehwesten
Bundesministerium für Inneresan OstairPolice equipmentDéadlín i 23 láFoilsithe ar 08 Meith 2026
Ausztria – Érzékelők – Lieferung von Schwingungssensoren für eine Carbonseil-Innovationssektion
Austrian Power Grid AGan OstairSensorsElectric sensorsOverhead electrical equipmentNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 08 Meith 2026
Ausztria – Védelmi felszerelések – Lieferung von Persönlicher Schutzausrüstung für Mitarbeiter der ÖBB 2026
.an OstairSafety equipmentNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 16 Aib 2026
Ausztria – Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések – Lieferung technischer ÖBB-Feuerwehrfahrzeuge HLF3/RLF Tunnel gem. Richtlinien des ÖBFV bzw. der LFV
ÖBB Infrastruktur AGan OstairSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 15 Aib 2026
Ausztria – Lőszerek – 5,56mm Farbmarkierpatrone/StG 77, Verhandlungsverfahren mit vorheriger Bekanntmachung im USB gemäß 23 (3) BVergGVS 2012, 1. Stufe/Interessentensuche
REPUBLIK ÖSTERREICH (Bund) vertreten durch die Bundesministerin für Landesverteidigungan OstairAmmunitionNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 19 Márta 2026
Ausztria – Lőszerek – 5,56mm Knall-Patrone/StG 77, (Cartridge 5,56mm x 45, blank), Verhandlungsverfahren mit vorheriger Bekanntmachung gem. § 23 (3) BVergGVS 2012 im OSB - Einholung von Teilnahmeanträgen -
REPUBLIK ÖSTERREICH (Bund) vertreten durch die Bundesministerin für Landesverteidigungan OstairAmmunitionNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 19 Márta 2026
Ausztria – Lőszerek – 30 mm Übungsgeschoßpatrone/MK 30-2/geg Verhandlungsverfahren mit vorheriger Bekanntmachung gem. § 23 (3) BVergGVS 2012 im OSB
REPUBLIK ÖSTERREICH (Bund) vertreten durch die Bundesministerin für Landesverteidigungan OstairAmmunitionNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 08 Márta 2026
Ausztria – Lőszerek – 5,56 mm Leuchtpatrone/StG 77, Verhandlungsverfahren mit vorheriger Bekanntmachung gem. § 23 (3) BVergGVS 2012 im OSB
REPUBLIK ÖSTERREICH (Bund) vertreten durch die Bundesministerin für Landesverteidigungan OstairAmmunitionNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 08 Márta 2026
Ausztria – Megfigyelő és biztonsági rendszerek és eszközök – Renewal of electronic and surveillance systems in the EU House in Vienna
European Commission, DG COMM - Communicationan OstairSurveillance and security systems and devicesNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 03 Márta 2026
Ausztria – Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések – Lieferung von Abrollbehältern mit feuerwehrtechnischem Aufbau für Wechselladefahrzeuge
ÖBB Infrastruktur AGan OstairSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 18 Feabh 2026
Ausztria – Radar – Military Air Surveillance and Acquisition Radar Systems (MARS) - Teilsystem Medium Range Radar (MRR)
Bundesministerium für Landesverteidigungan OstairRadarNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 01 Feabh 2026