Lorg iontrálacha
Sábháil lorgFoinse sonraí: Tenders Electronic Daily (TED) — iontrálacha trasna-Eorpaigh os cionn an líne.
Cuimsíonn an cuardach teideal na tairisceana, an cur síos agus ainm an cheannaitheora.
32 tairiscintí á bhailiú
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Θεσσαλίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝan GhréigPublic road transport servicesDéadlín i 34 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝan GhréigPublic road transport servicesDéadlín i 28 láFoilsithe ar 30 Lún 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝan GhréigPublic road transport servicesDéadlín i 27 láFoilsithe ar 18 Lún 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Ηπείρου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝan GhréigPublic road transport servicesDéadlín i 27 láFoilsithe ar 18 Lún 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝan GhréigPublic road transport servicesDéadlín i 20 láFoilsithe ar 17 Lún 2026
Görögország – Nem menetrendszerű légi szállítás – Διακήρυξη 13/2026
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝan GhréigNon-scheduled air transport servicesDéadlín i 26 láFoilsithe ar 17 Lún 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝan GhréigPublic road transport servicesDéadlín i 19 láFoilsithe ar 17 Lún 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Κρήτης με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝan GhréigPublic road transport servicesDéadlín i 15 láFoilsithe ar 16 Lún 2026
Görögország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΓΟΡΩΝ (ΔΣΑ): Ανάθεση συμβάσεων παροχής υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών δημοσίων σχολείων χωρικής αρμοδιότητας Π.Ε Κέρκυρας για τα σχολικά έτη 2026-2027, 2027-2028 και 2028-2029 άνω των ορίων
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝan GhréigSpecial-purpose road passenger-transport servicesNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 16 Lún 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Πελοποννήσου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝan GhréigPublic road transport servicesDéadlín i 18 láFoilsithe ar 16 Lún 2026
Görögország – Ipari járművek kölcsönzése vezetővel – Μίσθωση μηχανημάτων έργου και μεταφορικών μέσων, για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Νεάπολης-Συκεών
ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝan GhréigHire of industrial vehicles with driverHire of buses and coaches with driverSnow-clearing servicesDéadlín i 19 láFoilsithe ar 13 Lún 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Αττικής με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝan GhréigPublic road transport servicesDéadlín i 21 láFoilsithe ar 10 Lún 2026
Görögország – Légi és kapcsolódó szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Χαλαζικής Προστασίας με Εναέρια μέσα
ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΕΩΝ (ΕΛ.Γ.Α.)an GhréigAerial and related servicesAeroplanesDéadlín i 6 láFoilsithe ar 06 Lún 2026
Görögország – Vízi szállítási szolgáltatások – Προκήρυξη ανοικτού δημόσιου διεθνούς επαναληπτικού μειοδοτικού διαγωνισμού για την εξυπηρέτηση δρομολογιακών γραμμών με σύναψη σύμβασης ή συμβάσεων ανάθεσης δημόσιας υπηρεσίας περιόδου 2025-2029
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣan GhréigWater transport servicesNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 04 Lún 2026
Görögország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Μεταφορά μαθητών πρωτοβάθμιας & δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης της Π.Ε. Καρδίτσας μέχρι και το σχολικό έτος 2028-29
Περιφέρεια Θεσσαλίαςan GhréigSpecial-purpose road passenger-transport servicesDéadlín i 1,246 láFoilsithe ar 03 Lún 2026
Görögország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΟΔΗΓΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥan GhréigSpecial-purpose road passenger-transport servicesDéadlín i 4 láFoilsithe ar 02 Lún 2026
Görögország – Légi szállítás – 04/2026
ΑΡΧΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣan GhréigAir transport servicesDéadlín i 1 láFoilsithe ar 06 Iúil 2026
Görögország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – ΑΝΑΘΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΧΩΡΙΚΗΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΝΟΤΗΤΩΝ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣΚΑΙ ΙΘΑΚΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ ΕΤΗ 2026-2027, 2027-2028 ΚΑΙ 2028-2029 ΚΑΙ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΕΤΡΑΜΗΝΗΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2029-2030
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝan GhréigSpecial-purpose road passenger-transport servicesNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 28 Meith 2026
Görögország – Vízi szállítási szolgáltatások – Προκήρυξη ανοικτού δημόσιου διεθνούς 2ου αρχικού θερινού μειοδοτικού διαγωνισμού για την εξυπηρέτηση των δρομολογιακών γραμμών «ΛΑΥΡΙΟ – ΜΕΣΤΑ ΧΙΟΥ και επιστροφή» και «ΣΥΜΗ – ΡΟΔΟΣ και επιστροφή» με σύναψη σύμβασης ανάθεσης δημόσιας υπηρεσίας δρομολογιακής περιόδου 2025-2026
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣan GhréigWater transport servicesNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 18 Meith 2026
Görögország – Vízi szállítási szolgáltatások – Προκήρυξη ανοικτού δημόσιου διεθνούς αρχικού μειοδοτικού διαγωνισμού για την εξυπηρέτηση δρομολογιακής γραμμής με σύναψη σύμβασης ανάθεσης δημόσιας υπηρεσίας περιόδου από 01/11/2025 έως 31/10/2028
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣan GhréigWater transport servicesNíl deireadh ar leithFoilsithe ar 10 Meith 2026