Natrag na pretraživanje
Ovaj tender je istekao.
Szlovénia – Építésfelügyeleti szolgáltatások – IZVAJANJE STORITEV GRADBENEGA NADZORA IN INŽENIRINGA PRI PROJEKTU GRADNJE TELOVADNICE PRI OŠ TIŠINA IN PROJEKTU CELOVITE PRENOVE ENERGETSKEGA SISTEMA, KI VKLJUČUJE REKONSTRUKCIJO DVEH KOTLOVNIC ZA POTREBE OBJEKTOV NOVA TELOVADNICA, OSNOVNA ŠOLA IN VRTEC - PONOVITEV
OBČINA TIŠINASlovenijaObjavljeno na 27. svi 2026.
Rok je prošaoOpis
Javno naročilo storitev gradbenega nadzora in inženiringa nad projektom gradnje telovadnice pri OŠ Tišina. Nadzor se opravlja nad izvedbo naslednjih dveh javnih naročil: 1. Izbira izvajalca gradnje telovadnice pri OŠ Tišina, objavljeno na Portalu javnih naročil pod št. objave JN001718/2026-EUe16/01-P04, datum objave: 11. 3. 2026; 2. Pogodbeno zagotavljanje topolote in hladu za potrebe telovadnice pri OŠ Tišina, OŠ Tišina in vrtca, objavljeno na Portalu javnih naročil pod št. objave JN001717/2026-EUe16/01, datum objave: 11. 3. 2026.
CPV kodovi
Construction supervision services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Szlovénia – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Idejna zasnova in izdelava dokumentacije za pridobitev projektnih pogojev za zmanjšanje poplavne ogroženosti naselja Šmarje pri Jelšah
Ministrstvo za okolje in prostor, Direkcija Republike Slovenije za vodeSlovenijaEngineering design servicesRok za 13 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Szlovénia – Mérnöki szolgáltatások – Strokovno svetovalne storitve za: sklop 1 - plato Karavanke, sklop 2 - ureditev parkirišča za težka tovorna vozila na lokaciji Grm, sklop 3 - AC priključek Kranj sever, sklop 4 - ureditev ekodukta na
DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D.SlovenijaEngineering servicesRok za 24 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Szlovénia – Mérnöki tanácsadói és kivitelezési szolgáltatások – Izvajanje inženirsko svetovalnih storitev za državno cesto od priključka Slovenj Gradec – jug do Dravograda z obvoznicami, za fazo izdelave projektne dokumentacije, okoljske dokumentacije (PVO), pridobitev nepremičnin ter pridobitev vseh dovoljenj za gradnjo
DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D.SlovenijaConsultative engineering and construction servicesRok za 31 danObjavljeno na 01. ruj 2026.
Szlovénia – Mérnöki szolgáltatások – Storitve in sistemi za detekcijo nevarnih plinov
NUKLEARNA ELEKTRARNA KRŠKO d.o.o.SlovenijaEngineering servicesNema rokaObjavljeno na 01. ruj 2026.