Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Abschluss nicht exkl. Arzneimittel-Rabattvereinb. nach § 130a Abs. 8 SGB V im Wege eines Open-House-Modells zum Wirkstoff Calcipotriol/Betamethason - Schaum (amtlicher ATC-Code: D05AX22)
Opis
Predmet ove objave je zaključivanje neisključivih ugovora o popustima prema § 130a st. 8 SGB V o lijekovima s aktivnim sastojkom Calcipotriol/Betamethason (zvanični ATC kod: D05AX22), s ograničenjem na oblik davanja pjene. Zaključivanje ugovora se odvija u okviru tzv. Open-House modela, što znači da je zaključivanje ugovora u razdoblju sudjelovanja otvoreno za sve zainteresirane farmaceutske tvrtke, ako ispunjavaju uvjete za sudjelovanje i prihvaćaju ih. To ima za posljedicu da se ne vode pojedinačne pregovore o ugovoru i da nema (isporuke) isključivosti. Napominje se da je količina nabave nepoznata, jer ovisi o potražnji i razvoju broja osiguranika, o načinu propisivanja ljekova od strane liječnika te o načinu isporuke i zaliha javnih apoteka. Minimalne količine nabave se, stoga, ne garantiraju. Zainteresirane farmaceutske tvrtke mogu preuzeti podatke za sudjelovanje preko projektnog prostora Njemačkog portal za javne nabave (DTVP). Za to je potrebno prvo podnijeti zahtjev za pristup projektnom prostoru. Nakon što je zahtjev odobren od strane naručitelja, moguće je pristupiti podacima za sudjelovanje. O sadržaju podataka za sudjelovanje - posebno o sadržaju ugovora o popustima i popustima navedenim u njemu - mora se čuvati apsolutna tišina. Potpun ili djelomičan prijenos ili dostupnost sadržaja podataka za sudjelovanje trećim licima zahtijeva prije napisani pisani pristanak naručitelja. Ako se od sudjelovanja odustane, sve podatke je potrebno brzo uništi u skladu s zaštitom podataka. Podatke koje je potrebno predati moguće je pronaći u dokumentima "Pismo" i "Objašnjenja ugovornih uvjeta" objavljenim u projektnom prostoru. Komunikacija, uključujući slanje podataka za sudjelovanje, odvija se elektronski preko portala za javne nabave DTVP; detalje o tome možete pronaći u navedenim dokumentima. Sva druga navedena u objavi o naredbi su tehničkih razloga i ne imaju obvezujuću snagu. Zahtjevi za sudjelovanje mogu se prvi put podnijeti do 30. travnja 2026. Sve dodatne rokove za podnošenje možete pronaći u prilogu "Rokovi za podnošenje" objavljenom u projektnom prostoru. Ako je dan podnošenja roka subota, nedjelja ili državni praznik, sljedeći radni dan zamjenjuje taj dan. Ako se zahtjevi za sudjelovanje dostave kasno, budu uzeti u obzir za sljedeći rok za podnošenje. Ugovor o popustima završava, nezavisno od datuma zaključivanja ugovora, najkasnije 31. svibnja 2028. Naručitelj se rezervira pravo da prethodno prekine Open-House postupak, posebno u slučaju zaključivanja isključivih ugovora o popustima; u tom slučaju, već zaključeni ugovori o popustima završavaju prema ugovornim odredbama. Prema iskustvu naručitelja, isključivi ugovori o popustima obično stupaju na snagu 8 do 12 mjeseci nakon objave odgovarajuće objave o naredbi u Dodatku Službenog lista Europske unije.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNjemačkaPharmaceutical productsRok za 42 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNjemačkaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNjemačkaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNjemačkaAutoclavesRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.