Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Cladribin, ATC L04AA40
Opis
Ne radi se o otvoreni postupak, nego o tzv. open-house-model! Obrazac za otvoreni postupak koristi se samo zato što ne postoji obrazac za open-house-model. Ugovori koji se zaključuju u open-house-modelu ne podliježu zakonodavstvu o javnim nabavkama zbog odsutnosti odabira. Koristiti ovaj obrazac ne podrazumijeva podložnost pravilima o javnim nabavkama. AOK Bayern namjerava zaključiti neekskluzivne popustne ugovore o tvari Cladribin, ATC L04AA40, prema § 130c Abs. 1 SGB V s interesiranim farmaceutskim poduzećima. AOK Bayern ponudi svim interesiranim farmaceutskim poduzećima koja ispunjavaju navedene uvjete za kvalifikaciju zaključivanje identičnih i neindividualno pregovaračkih popustnih ugovora. Najraniji moguć datum početka ugovora je 01.04.2026, a svi ugovori završavaju 31.03.2028. Zaključivanje ugovora je tijekom tog razdoblja moguće u bilo kojem trenutku, ali najkasnije 03.02.2028. Ugovori se mogu raskinuti s rokom od jednog mjeseca do kraja mjeseca. Ako stupi na snagu popustni ugovor o lijekovima s tvari koja je predmet ugovora, zaključeni u otvorenom postupku na nacionalnoj ili državnoj razini, open-house ugovori automatski prestaju vrijediti za odgovarajući rok. Ugovor će se zaključiti s svim interesiranim farmaceutskim poduzećima koja dokazuju svoju kvalifikaciju ispunjenom i potpisanom samozavjerbom o pouzdanosti. Farmaceutsko poduzeće mora predati ispunjeni i potpisani ugovor (iz kojeg se mora vidjeti ovlaštenje potpisnika iz izvoda iz registra trgovačkih društava, inače je potrebno predložiti ovlaštenje) uz ispunjenu i potpisanu prilogu "Odredba lijekova predmeta ugovora" te ispunjenu i potpisanu samozavjerbu o pouzdanosti. Dokumentaciju je moguće predati ILI U PIŠANOM OBLIKOU RUČNO POTPISANOM ILI ELEKTRONIČKI S KVALIFICIRANOM ELEKTRONIČKOM POTPISOM. Dokumentacija u PIŠANOM OBLIKOU RUČNO POTPISANA se šalje u dva izvornika na sljedeću adresu: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München. ELEKTRONIČKA dokumentacija s kvalificiranom elektroničkom potpisom se šalje preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de. Ako se potpuna i ispravna dokumentacija primi do 03. svakog mjeseca, početak ugovora je sljedeći prvi dan u mjesecu, inače je sljedeći prvi dan u mjesecu nakon toga. Kod dokumentacije u PIŠANOM OBLIKOU RUČNO POTPISANE je potrebno prije slanja potpune, ispunjene i potpisane dokumentacije kao skeniranu kopiju na e-mail adresu [email protected] ili preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de, ako potpune i ispravne originalne dokumentacije u papirnom obliku stignu do 10. mjeseca u AOK Bayern, Vergabestelle. Molimo obratite pozornost na upute za ispunjavanje, koje su dostupne na www.dtvp.de pod dokumentacijom za javne nabavke. Interesirana farmaceutska poduzeća mogu u projektu Open-House-Verfahren na portalu www.dtvp.de zatražiti otključavanje dokumentacije za javne nabavke. Link na portal nalazi se u ovoj objavi. Kao potencijalni partneri za ugovor u obzir dolaze samo farmaceutska poduzeća. Dokumentacija za open-house postupak dostupna je samo farmaceutskim poduzećima kao potencijalnim partnerima za ugovor i strogo je povjerljiva. Zatraživanje otključavanja dokumentacije od strane poduzeća potvrđuje povjerljivo rukovanje dokumentacijom.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNjemačkaPharmaceutical productsRok za 42 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNjemačkaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNjemačkaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNjemačkaAutoclavesRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.