Mađarska – Uređaji i instrumenti za operacijske sale – CT-hez tartozó fogyóanyagok beszerzése
Opis
Stvaranje dinamičkog sustava nabave, čiji je predmet nabava potrošnih materijala vezanih uz CT u okviru ugovora o kupoprodaji. Trajanje DBR-a (48 mjeseci) ukupna količina koja se planira naručiti procjenjuje se na 92 604 komada. Detaljne planirane količine sadržane su u dokumentima javne nabave. Količina ponude može se razlikovati za +50% godišnje. Ponuditelj DBR-a želi sklopiti ugovore vrijedne 12 mjeseci, ali zadržava pravo da sklopa ugovore koji su duži ili kraći. Ponuditelj, na temelju članka 107. (2) Kbt., zadržava mogućnost da u procesu provedbe DBR-a, istovremeno s poslalom poziva za podnošenje ponuda, određuje mogućnosti podnošenja ponuda u pozivu za podnošenje ponuda. (Vodič Savjeta za javnu nabavu o dinamičkom sustavu nabave (7. listopada 2025.) Najviša planirana vrijednost ugovora u DBR-u u 1. kategoriji je 31 379 000,- Ft/god. Najviša planirana vrijednost ugovora je 6 960 000,- Ft. U DBR se svaki sudionik koji ispunjava uvjete za učlanjenje uključuje, a broj sudionika koji će biti pozvan na podnošenje ponuda ne ograničava se. Ponuditelj, na temelju članka 107. (2) Kbt., istovremeno s poslalom poziva za podnošenje ponuda, stavlja na raspolaganje točne tehničke specifikacije i ugovorne uvjete za konkretne javne nabave koje se provode u sustavu.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Magyarország – Érprotézisek – DEK-1676 Érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok
Debreceni EgyetemMađarskaVascular prosthesesRok za 27 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Magyarország – Katéterek – Elektrofiziológiai eszközök beszerzése II.
Semmelweis EgyetemMađarskaCathetersCatheter accessoriesRok za 29 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Magyarország – Orvosi fogyóeszközök – Humán medtech eszközök beszerzése
Semmelweis EgyetemMađarskaMedical consumablesNema rokaObjavljeno na 27. kol 2026.
Magyarország – Orvosi fogyóeszközök – Gyógyszerkibocsátó stentek beszerzése 4
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi OktatókórházMađarskaMedical consumablesRok za 29 danaObjavljeno na 27. kol 2026.