Njemačka – Telefonske usluge i usluge prijenosa podataka – Errichtung und Betrieb eines Gigabitnetzes im Kreis Recklinghausen (Graue Flecken)
Opis
Okrug Recklinghausen (u daljnjem tekstu nazvan "Koncesionar") nalazi se u sjevernom Ruhru u saveznoj državi Sjeverna Rajna-Vestfalija. Broj stanovnika iznosi oko 620.000. Okrug sastoji se od deset srednjih i velikih gradova u okrugu Castrop-Rauxel, Datteln, Dorsten, Gladbeck, Haltern am See, Herten, Marl, Oer-Erkenschwick, Recklinghausen i Waltrop s oko 30.000 do oko 120.000 stanovnika. Postupak dodjele ima za cilj pronaći operatera mreže koji će preuzeti opskrbu nedovoljno opskrbljenih adresa (Gigabit 2.0) s budućno orijentiranom širokopojasnom opskrbljivanjem za sve adrese predmetnog koncesionog predmeta. Koncesionar u okviru opće javne službe obavlja raznovrsne obavezne i dobrovoljne zadatke. Među uspostavljenim dobrovoljnim zadacima nalazi se podrška gospodarstvu, koja se do sada već na razini okruga bavi i gospodarskim pitanjima širokopojasne opskrbe i digitalizacije. Izgradnja visokoprostornih širokopojasnih priključaka služi ne samo osnovnoj javnoj službi, nego je i bitna preduvjet za gospodarski rast i povećanje blagostanja. Cilj koncesionara je da se svakoj kućanstvu i svakom poduzeću u području projekta srednjoročno osigura visokoefikasan Gigabit širokopojasni priključak od 1 Gigabit/s simetrično. U tu svrhu je koncesionar 27.09.2024 podnio zahtjev Savezu za dodjelu subvencije i 15.11.2024 dobio uputu o subvenciji predviđene visine (Prilog 01a) te uputu o izmjeni (Prilog 01b) od 26.02.2026. Detalji su navedeni u opisu usluga.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – Vergabe einer Dienstleistungskonzession für den öffentlich geförderten Aufbau und Betrieb eines Gigabitnetzes nach § 5 Gigabit-Rahmenregelung des Bundesministerium für Verkehr und digitale Infrastruktur vom 01.08.2024.
Markt WertachNjemačkaTelephone and data transmission servicesCommunications networkNema rokaObjavljeno na 31. kol 2026.
Németország – Postai kézbesítési szolgáltatás – Förmliche Zustellungsaufträge bei dem Amtsgericht Coburg
Freistaat Bayern, vertreten durch die Direktorin des Amtsgerichts CoburgNjemačkaMail delivery servicesData capture servicesRok za 34 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Németország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – ÄNDERUNGSBEKANNTMACHUNG: Bereitstellung eines flächendeckenden Gigabitnetzes und Angebot breitbandiger Telekommunikationsdienste in unterversorgten Gebieten (Dunkelgraue Flecken) der Stadt Melsungen im Wirtschaftlichkeitslückenmodell.
Magistrat der Stadt MelsungenNjemačkaTelephone and data transmission servicesCommunications infrastructureCommunications networkNema rokaObjavljeno na 30. kol 2026.
Németország – Postai szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Postdienstleistungen für die Landespolizeiinspektionen Gera, Gotha und Jena sowie die Autobahnpolizeiinspektion
Thüringer Polizei, Landespolizeidirektion, Sachgebiet 24 - Zentrale Beschaffung/DienstleistungenNjemačkaPostal servicesRok za 44 danaObjavljeno na 30. kol 2026.