Natrag na pretraživanje
Francuska – Osobni automobili – Location courte durée de véhicules < 3 500 kgs sans chauffeur (3 lots)
CABBALRFrancuskaObjavljeno na 13. srp 2026.
10 dana preostalaOpis
Riječ je o jednokratnom okvirnom ugovoru s maksimalnim iznosom u skladu s člancima L2125-1 1°, R. 2162-1 do R. 2162-6, R. 2162-13 i R. 1262-14 Zakona o javnim nabavkama. Dovesti će do izdavanja narudžbenica. Okvirni ugovor je zaključen na početni period od 1 godine, s mogućnošću 3 puta automatskog produženja od po 1 godine pod istim uvjetima. Maksimalni iznos za svaku period za lot 1 i 2 iznosi 170 000 Eura bez PDV-a. Maksimalni iznos za svaku period za lot 3 iznosi 50 000 Eura bez PDV-a.
CPV kodovi
Passenger carsUtility vehicles
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Furgonok – Achat de 6 véhicules neufs type fourgonnette frigorifique pour le service de portage de repas à domicile du CCAS de Brive.
CCAS de BriveFrancuskaVansRok za 33 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Rohammentők – Acquisition d'un à deux Véhicules Légers Infirmiers (VLI)
SDIS 29FrancuskaParamedic vehiclesRok za 2 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Utasbeszállító lépcsők és hidak repülőgépekhez – Fourniture et maintenance de rampes d'embarquement pour toutes les plateformes d'Aéroports de Paris
Aéroports de parisFrancuskaPassenger boarding bridges and stairs for aircraftPassenger boarding stairs for aircraftRepair, maintenance and associated services of vehicles and related equipmentNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Gépjárművek – Fourniture de poids lourds et fourgonnettes
Mairie de NiortFrancuskaMotor vehiclesHeavy-duty motor vehiclesLight vansRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.