Natrag na pretraživanje
Szlovénia – Mezőgazdasági, erdészeti, kertészeti, méhészeti és akvakultúrával kapcsolatos szolgáltatások – IZVEDBA UKREPOV PRILAGAJANJA NA PODNEBNE SPREMEMBE NA OBMOČJU NOTRANJSKEGA REGIJSKEGA PARKA
NOTRANJSKI REGIJSKI PARKSlovenijaObjavljeno na 31. kol 2026.
7 dana preostalaOpis
Predmet naročila je izvedba ukrepov prilagajanj na podnebne spremembe na območju Notranjskega regijskega parka in je podrobneje opredeljena v specifikaciji naročila, ki je sestavni del dokumentacije v zvezi oddajo javnega naročila
CPV kodovi
Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Szlovénia – Gyomirtási szolgáltatások – Strojno – kemično zatiranje vegetacije 2027 - 2029
Slovenske železnice - Infrastruktura, družba za upravljanje in vzdrževanje železniške infrastrukture ter vodenje železniškega prometa, d.o.o.SlovenijaWeed-killing servicesRok za 3 danaObjavljeno na 23. kol 2026.
Szlovénia – Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások – Javno naročilo storitev po odprtem postopku za upravljanje in vzdrževanje zunanjih površin PA Tacen
MINISTRSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE IN JAVNO UPRAVOSlovenijaPlanting and maintenance services of green areasRok za 23 danaObjavljeno na 18. kol 2026.
Szlovénia – Gyomeltávolítási szolgáltatások – Storitve odstranjevanja invazivnih tujerodnih vrst rastlin v projektu LIFE22-NAT-SI-LIFE OrnamentallAS-101107725 na projektnem območju Nakelska Sava
Ministrstvo za okolje in prostor, Direkcija Republike Slovenije za vodeSlovenijaWeed-clearance servicesRok za 13 danaObjavljeno na 13. kol 2026.
Spanyolország – Sportpálya-fenntartási szolgáltatások – Mantenimiento de los terrenos de juego de césped artificial de los campos de fútbol municipales de la Ciudad de Málaga
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MálagaŠpanjolskaSports fields maintenance servicesRok za 30 danaObjavljeno na 31. kol 2026.