Natrag na pretraživanje
Francuska – Darovi i priznanja – Acquisition de divers produits destinés à la vente dans les boutiques des sites et musées du Département de la Seine Maritime (hors livres)
Département de la Seine-MaritimeFrancuskaObjavljeno na 01. lip 2026.
1.395 dana preostalaOpis
Konzultacija je podijeljena u 5 kategorija opreme, primjenom članka R2162-37 Zakona o javnim nabavkama: - Kategorija br. 1 Suvenirni proizvodi - Kategorija br. 2 Epaterie - Slastice - Kategorija br. 3 Igre - Igračke - Kategorija br. 4 Tekstil - Akcesori - Nakit - Kategorija br. 5 Vrtlarstvo
CPV kodovi
Presents and rewardsStationeryBoiled sweetsEducational gamesLinenSeeds
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Árucsomagoló táska – Fourniture de contenants pour le transport des prélèvements biologiques pour les établissements membres du GHT Rouen Cœur de Seine
CHU ROUENFrancuskaGoods-packing bagsRok za 30 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Franciaország – Védőfelszerelések – EQUIPEMENTS DE PROTECTION DE LA TETE DESTINES AUX AGENTS INTERVENANT EN OUVRAGES D'ASSAINISSEMENT ET GILETS DE SAUVETAGE
Département du Val-de-MarneFrancuskaProtective gearHard hatsProtective gogglesRok za 50 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Franciaország – Overall – LOCATION ET L’ENTRETIEN DES COMBINAISONS DE SALLES BLANCHES POUR L’ETABLISSEMENT FRANÇAIS DU SANG BRETAGNE
EFS BRETAGNEFrancuskaCoverallsRok za 31 danObjavljeno na 31. kol 2026.
Franciaország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – ACCORD-CADRE DE FOURNITURE DE VETEMENTS DE TRAVAIL, CHAUSSURES DE SECURITE, EQUIPEMENTS DE PROTECTION INDIVIDUELLE & ACCESSOIRES PROFESSIONNELS
3F NORMANVIEFrancuskaOccupational clothing, special workwear and accessoriesOccupational clothingProtective footwearRok za 28 danaObjavljeno na 31. kol 2026.